Aiino lipdukas – funkcionali ir stilinga apsauga išmaniajame telefone!

Kicks, kritimo, įbrėžimų – jeigu Jūsų kasdien pagalbininkas yra smartfon, tuomet jūs žinote, kiek problemų mobilusis telefonas yra pajėgus sukurti pavadintas veiklą. Tačiau ne tuomet, kai telefonas bus panaudoti tinkamus gaubtus. Perkant telefonas kokybė apsaugotas by’d nušautas du paukščiai vienas akmuo – telefonas bus ne tik apsaugoti jį nuo šoko ir subraižyti ekraną, tačiau – dar elegantiškas! Šios funkcijos (ir ne tik) gali teikti Aiino gelis Lipdukas dangteliais.

Inovacijos – klijavimas funkcija

Ieškoti dangtelius su apsauga nuo funkcijų ir išvaizdus dizainas nėra sudėtinga, tačiau Aiino gelis Lipdukas apsaugoti nuo kontakto turi ir kitą funkciją, kuri gali būti labai naudinga – jiems nulūžti lygaus paviršiaus: veidrodžių, stiklo, plytelių, ekranas ir pan. Įsivaizduokite situaciją – esate apie skanus pietus, bet receptas vaizdo atidaryti telefoną. Laikykite telefoną rankoje ir žiūrėti į fragmentus video, lygiagrečiai su preparatu? Stengtis įsiminti mintinai receptą? Sutikite – skamba nejaukiai ir nepraktiška. Telefonas Parkavimo adresu virimo ruožtu pigūs skrydžiai gali sukelti įvairių problemų, bet tai dangtelis Pagalba mobiliųjų telefonų galės klijuoti į šaldytuvą, plytelių ar bet kokio kito lygaus paviršiaus, žymiai lengviau valgio paruošimo paviršiaus. Bet galbūt jūs pavargęs pasiimti selfijus taip įprasta technika su ištiesta ranka? Jokių problemų – su Aiino Gel Lipdukas kepurės kraštų dangos priklijavimą telefoną bet lygaus paviršiaus ir gauti trokštamą nuotraukas.
http://telefix.lt/telefonu-taisymas/

Nepamirškite saugumą ir stilius

Aiino gelis Lipdukas izoliacija turi atitikti saugos funkcijas, saugoti savo telefoną nuo įbrėžimų, sutrenkimų, dulkių ir purvo. Specialusis NUMANOM pat ieško viršelio -. Jie yra įvairių spalvų ir spausdinimo variantų būti naudojami klasika, saikingai tonai, nuslėpimas dangtelius? Galbūt, priešingai – nori apsisaugoti yra ypač šviesus ir matomas? Arba nori pasirinkti dangtelius su kamufliažas modelio ar tos šalies vėliavą? Būtent šiame estetikos nuslėpė dauguma Aiino Gel Lipdukas apsaugoti nuo kontakto. Be to, atsižvelgiant į tai, kad BŽŪP yra taikomas prie telefono priekiniai ir galiniai dalys saugomas patogią prieigą prie visų telefonų įėjimai, išėjimai ir valdymo klavišais, esančių telefono pusėje.

Telephonas pastebėti naktį

Kitas atvejis Verta pažymėti, kad Aiino gelis Lipdukas dangteliai pagaminti iš medžiagos, kuri šviečia tamsoje. Jis ne tik atrodo įdomus ir patrauklus, bet taip pat naudinga. Prisiminti naktų, kai ji buvo būtina rasti telefoną su lytėjimo? Jei jūsų smartfon turint tokį apsauginį pastebėti naktį taip pat lengvai, kaip jūs galite tą dieną.

Rasti puikus ir nusipirkau jį internete

Akivaizdu, kad Aiino gelis Lipdukas izoliacija apima daug privalumų – apsaugą, stilingas dizainas ir galimybė pridėti praktiškai bet kokį plokščią paviršių. Šios savybės daro dangteliai tampa vis labiau populiarus tarp smartfon vartotojams. Įvairūs Aiino gelis apsauginis lipdukas galima rasti čia: http://telefix.lt/kompiuteriu-remontas/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *