Antalija – modernus kurortas su senovės dvasia

Antalija yra regione, kuris senovėje buvo laikomas visų mitinis renginių centras. Šiandien jis tapo “Turkijos Rivjera”. Šiandien, Kurorte pasigirti aukščiausios klasės viešbučiai, sporto kompleksai, naktiniai barai ir smulkių parduotuvių.

Antalya City – vaizdingas ir jaukus kurortas, išsaugojo savo susižavėjimą senovės. Miesto istorija susijusi su daugybe mitų ir paslapčių prarastas civilizacija. Miestas, kuris kažkada buvo viena iš svarbiausių centrų Romos imperijos, dabar gerai žinomas kurortas, įsikūręs pietinėje lektuvu bilietai i milana nuostabiai gražus Turkijos pakrantėje Persijos įlankos.

Šiuolaikinė Antalija yra vienas iš Turkijos populiariausių kurortų. Turistus traukia paslaptingas senamiesčio su siauromis gatvelėmis, vedančių į senovės mečetės ir nepakartojama dvasia, kuri yra oro uostas. Antalija yra daug istorinių paminklų, puikiai konservuoti istorinių miesto sienos XVIIIa. pastatyta 37 metrų aukščio minaretas. Adriana visada traukė dekoratyvines marmuro pigus skrydziai i kopenhaga vartai, pastatytas garbei Romos imperatorius Adrianas, kuris yra 130-asis gr. BC aplankė miestą. Antalijos muziejus yra vienas populiariausių archeologinių muziejų pasaulyje.

Pakrantės kurorto viešbučių grandinė tęsiasi kelis kilometrus. Antalija yra geriausias ir labiausiai populiarus kurortas Turkijoje. Šiandien tai tikras rojus poilsiui ant krūties pobūdžio. Ši kaimynystė yra apie 300 saulėtų dienų per metus, todėl utair bilietai maudymosi sezonas trunka nuo gegužės iki lapkričio. Antalija sezonai egzistuoja tik kalendoriuje, bet iš tikrųjų yra tik du.

Pavasarį ir vasarą turistai, kurie kažkada ilsėjosi čia, sako, kad yra pats gražiausias peizažas aplink Viduržemio jūros pakrantėje. Žvilgsnis pritraukia toli už miesto Taurosa kalnų viršūnių, vaizdingos uolos ir skardžiai vandens skalaujamos jūros kranto. Dangaus mėlyna ir krištolo skaidrumo jūra kviečia mėgautis atostogų. Kurortas, įsikūręs Antalijoje, pusmėnulio formos įlankoje, yra viena iš geriausių šalyje, kur nardymas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *