Ar technologijos mažina kūrybiškumą dizainą?

Erdvini vizualizacija yra veiksmingas būdas architektų ir klientų gali geriau suprasti vienas kitą, todėl per trumpą laiką visų priimtinų rezultatų, tačiau daugelis dizaineriai tiki, kad skaitmeniniai įrankiai sumažina kūrybingumą, http://www.vjmetalas.lt/metalo-konstrukcijos pripažįsta architektūros ir technologijų specialistus.

“Iš pirmo žvilgsnio galima pamanyti, kad technologija ir architektūra yra netipiškas derinys vienas nuo kito net neįtraukti, bet iš tikrųjų skaitmeninė pavara dizainas yra tarpdisciplininis dalykas, kuris tiesiog turi gebėti tinkamai naudotis”, sakė Rygos technikos universiteto dėstytojas ir mokslo darbuotojas.

Ji taip pat sutinka su Austrijos architektui Renė SUBJ ( Renė Subhieh ), kuris mano, kad, viena vertus, konceptualaus dizaino sukūrimas yra įdomi ir graži darbai. Bet – kita vertus – architektai gali dirbti efektyviau, per kruopštaus techninio darbo su kai kuriais iš BIM ( Building Informacija modeliavimas ) įrankių, kurie vėliau leidžia jums sukurti trimatę vizualizaciją.

Tai ne paslaptis, kad beveik pusė dizaineriai (architektai), darbo laikas gali būti laikoma neatlygintina, ty, jis praleido ieško daugybė, klientų pageidavimus tinkamus sprendimus, versijos, todėl įvairius pataisymus, paaiškinimus bei papildymus. Todėl abu architektai ir dizaineriai svarbu rasti būdus ir priemones, kurios leidžia dirbti efektyviau ir padaryti mažiau bereikalingo darbo.

“BIM programinė įranga – tai ne architektūros, kaip meno istorija, bet kaip efektyviausiu būdu projektuoti namą Taigi, pavyzdžiui, su “Elite CAD” beveik tuzinas minutes galima sukurti struktūrą pastatą, kuris gali būti toliau plėtoti išsamias metrinių objektų sprendimus naudojant abu kosminius planus ir trimatis vaizdas”, sakė Austrijos architektas.

Specialistai pabrėžia, kad vienas iš pagrindinių privalumų skaitmeninių projektavimo įrankių turi galimybę sukurti kompiuterinį modelį parodyti klientams, kolegoms, greitai įvesti siūlomus pakeitimus. Savo ruožtu, su virtualios realybės architektų pagalba galime pasiūlyti klientui daug geriau gyvenimo būdas tinkamus sprendimus.

“Animuoti projektai klientai sukurti tikslius jausmus apie siūlomo statybos, nes tai yra įmanoma, kad būtų rodomas tiek patalpų apšvietimo ir įvairių oro sąlygų aplinką. Todėl priemonės, kurios sukuria virtualią realybę, pavyzdžiui, animacija iniciatorius vjmetalas.lt leidžia jums sukurti emocinį įsitraukimą į būsimo projekto” paaiškina projektavimo ir statybos technologija platintojas “BIM Solutions” pirmininkas.

Taigi, dizaineriai apsaugos nuo technologijų naudojimo, nėra pagrįstas, priešingai – tas pats architektas yra tų aktyviai domisi interesus, nes kitaip negali tikėtis, kad plėtra bus atsižvelgiama į pramonės interesus, mano, Technologijų mėgėjai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *