Atvirų durų dienos. Projektas “Senamiesčio Apartmentai” Kaune

Mes kviečiame Jus į atvirų durų dienose projekto “Senamiesčio Apartmentai” kiekvieną penktadienį visą vasarą (06.25 – 09.16). Atvirų durų dienos lankytojai turės galimybę susipažinti su nemokamu butų maketavimo ir dizaino privalumų.

Mūsų partneriai siūlo 7% komisinių pirmasis pardavė butą (pirkimo sutartis sudaryta iki liepos 25). Kitame sudarė sutarties administravimo mokestis 5%.

Naujas gyvenamųjų namų projektas “Senamiesčio Apartamentai” įsikūręs Kaune – vietoj būdingas mažaaukščių privačių būstų. Projektas yra statybos ir eksploatavimo energiją taupančių dviejų aukštų namus ir renovuotas istorinį name, kuriame dominuoja funkcionalizmo architektūros. Privatus namas iš pradžių pastatytas 1932 metais. Pagal pastato struktūrą, statybos erdvinės struktūros formavimo vaidmenį yra gana sušvelnintas, todėl abu namai kartu yra tik 18 butai. Projektas pabrėžiamas plataus užmojo ir išsamių kraštovaizdžio parke, kuris yra prieinamas tik butų savininkams individualumą.

Speciali projekto “Senamiesčio Apartamentai” funkcija – pirmame aukšte gyventojai už privačiam naudojimui, gyvatvorių atskirti sodai, kurio 73m2 iki 205m2 plotas. Projektas yra tiek įkrovimo taškas elektra varomų transporto priemonių, taip pat dviračių. Pastatai turi keltuvai, nuotolinis skaitiklių rodmenų, savarankiški ir energiją taupančių šildymas dujomis. Namuose, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir visą plotą veikia vaizdo stebėjimo kameros. Pagal pastatų pastatyta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė su uždarytų saugyklų.

Parko apartamentose yra modernaus dizaino aukštos kokybės pilna apdailos butas rezultatas (langai mediniais rėmais, ąžuolo grindys, programuojamas grindų šildymas vonios kambariuose, italų dizaino plokštė plytelės, akmens vonios, aukštos kokybės santechnika, oro kondicionieriai, video domofonas). Apartamentų plotas nuo 62m2 iki 212m2, su erdviomis terasomis ir kraštovaizdžio sodo plotas, kuris tinka puikiai su aplinkiniu kraštovaizdžiu. Projektas pradėtas eksploatuoti.

Šiuo metu yra per paskutinius 7 puikus apartamentai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *