Bankokas: 51 atspalviai ryškiame “žaislų” biure

Net labiausiai atsargūs mus, kai mes žiūrime biure Apos 2 yra ne iš karto sugebėjo nustatyti, kiek ji turi įvairių spalvų. Ir tai ne tik, kad architektūros firma Apostrophy ‘s magistro nusprendė sukurti begalinis atostogų atmosferą pats save. Kai klaidinanti patenka į ryškiausių ir neįprastų aksesuarų skaičių. Bet Pirmasis dalykus.

Pradėkime nuo to, kad buveinė yra trijų aukštų pastate prestižinėje aukščiau Bankoką. Architektai bandė išsaugoti pirminį duomenų struktūra, bet ir su interjero dizaino “išdykauti” tiksliai iš širdies. Pagrindinės spalvos yra: geltona, raudona ir mėlyna. Nes kūrybingi žmonės reikia įkvėpimo šaltinis, tiesa? Jie tapo Aposer milžinas. Tai yra pagrindinis simbolis ir yra vienintelis darbo dvasią ir šeimos draugiška atmosfera viename kūne.

Jei mes einame atgal atgal į kelią viskas veikia, nėra perteklinis atkreipti dėmesį, kad į pirmą lygį Yra priimamasis plotas ir kavinė tapo vienodai raudonos spalvos. Kaip galite suprasti, antrasis lygis turėtų būti padaryta kitų spalvų, pavyzdžiui, mėlyna. Būtent ši spalva, atsižvelgiant į darbuotojų, yra ramus ir matuojamas.

Išdėstymas yra aiški ir suprantama, nėra kliūtys komunikacijos darbo laikas ir aptarti naujas idėjas. Visi Maksimalus kanalas atvirai ir demokratiškai. Lėtai laipioti laiptais ir skaityti įvairių motyvuojančią rašyti ant sienos, mes trečią lygį. Čia pagrindinė spalva tapo geltona, kuriuo siekiama pažadinti tik kūrybinę ir neeilinis mąstymas. Yra konferencijų ir administraciniai biurai. Apskritai, verta pažymėti, kad viskas turi eiti gerai ir šiame biure ginčą.