Bat naktį

Tuo pačiu metu, vaikai galės dalyvauti KNP aplinkos vadovas vadovauja seminaro, ir mūsų rankose, kad šikšnosparnių vežtis namo.

Vakare vyks toliau šikšnosparnių stebėjimas kelionių Ķemeru sanatorijos parke, susitikimo vieta – 22:00 Ķemeru driežas į šventą pavasarį. V. Vintulis rodo, kad liepos viduryje yra geriausias laikas stebėti šikšnosparnius. Per šį laiką, kad šikšnosparnių jaunikliai jau pradėjo skraidyti, bet šikšnosparniai vis dar gyvena netoli savo vasaros kolonijų ir jie gali lengvai stebėti savo mėgstamus maisto vietose. Ķemeru sanatorija parkas yra viena iš tų vietų, ir čia ne nakties pradžioje renkasi valgio labiausiai Ķemeru šikšnosparnį. Ekskursija baigsis vidurnaktį, ir naktį bus po iškylą.

Ķemeru sanatorijos parką galima pastebėti iki penkių iš 16 rastų Latvijos šikšnosparnių rūšių, įskaitant šių metų KNP Bat Night simbolis – tvenkinys raketės. KNP didžiuojasi Kemeri seną medinį pastatą, esantį Europoje šis retų rūšių šikšnosparnių kolonija. Nors visi Latvijos šikšnosparnių rūšys yra saugomos, tvenkinys šikšnosparnis yra specialios apsaugos statusas, nes ji apima Europos Sąjungos rūšių ir buveinių direktyvos priede antra kaip ypač jautrioms ir nykstančių rūšių.

Renginio organizatoriai, kad dalyviai turėtų atnešti orų tinkamą aprangą, žibintuvėlį, uodai atstumiantis produktus, vidurnakčio užkandžiai iškylą, ir atkreipia dėmesį, kad po renginio viešuoju transportu nuo Kemeri neviršijama anymore.

KNP Bat Naktiniai tvarka, penktadienį, liepos 14 d KNP darbuotojai kartu su Jūrmalos socialinio dienos centro lankytojų baigė šikšnosparnių narvus, kuris bus paskelbtas Slocene Kaņiera upių ir ežerų plotą. Kaip paukščiai medžių drevėje šikšnosparniai gyvena narvuose kaip gyventi šiltuoju metų laiku, ypač svarbių perinčių dėžėse rodymo sritis, kuriose medžių trūkumas su skylutėmis.

Šikšnosparniai naktinės veikla Europoje koordinuoja Eurobat – Tarptautinę sutartį dėl šikšnosparnių apsaugos. Bat Naktis yra atkreipti visuomenės dėmesį į šikšnosparnių, paaiškinti apsaugos poreikį ir kurti teigiamą įvaizdį šių gyvūnų.

19.00 val. Ķemeru vidurinės mokyklos (gatvė Tukumo 10)

Vedantis Latvijos šikšnosparnių tyrėjai – Gunnar Peterson ir Viesturs Vintulis – dabar Latvijos šikšnosparniai ir pasauliui papasakos apie įdomų gyvenimą, ir mitų ir atskleidžia apie šikšnosparnių tiesą. Vaikai galės dalyvauti KNP aplinkos vadovas vadovauja seminaro, ir mūsų rankose, kad šikšnosparnių vežtis namo.

programa

22:00

Ķemeru parke netoli driežas sieros pavasarį. Bat žiūrėti kelionė.

00:00

Naktinis Piknikas

Prašome pareikšti orų tinkamą aprangą, žibintuvėlį, uodai atstumiantis produktus, užkandžių vidurnakčio iškylą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *