BBC biuras Niujorke

Dažnai nariai žiniasklaidos darbą, taip sakant “lauke”, bet iš tikrųjų, kai yra diskutuojama dėl naujų formatų plėtros ir įvairių organizacinių klausimų šeimininką, čia būtina sukurti tinkamas sąlygas. Iš biurų standartas žiniasklaidoje galima pavadinti naujos būstinės BBC Worldwide Americas.

Dizainas ir patikrinimas Workspace bendras plotas 3,715 kv. Metrų užsiima architektas Perkins “Eastman. Negalima būti negerai paminėti, kad tokioje didelėje teritorijoje paversti dizaino idėjos buvo kur. Dabar kiekvienas darbuotojas gali jaustis kaip tikras karalius. Vienas turi tik pažvelgti į masto ir išdėstymo naują biurą. Viskas aišku, logiška, apdailos tik geriausius ir patikimiausius medžiagų, įskaitant medieną, metalą ir marmuro buvo naudojami.

Blue zonos yra įvairus ir nėra panašūs vienas į kitą. Kaip jie gali būti išskirti? Tai labai paprasta: priklausomai nuo apšvietimo ir spalvos baldų, taip pat įvairių priedų gali suprasti, kur esate dabar. Pavyzdžiui, mini kavinė yra atstovaujama pilkos spalvų schemą, bet neoficialių derybų bei įvairių diskusijų plotas yra pateikta daugiau ryškus ir atsipalaidavęs spalvos.

Neįmanoma nepastebėti, kaip visur, kiekvienoje darbo ar ne darbo vietoje, patogiai ir universalus baldai. Viskas buvo taip aiškiai manė, kad bet naujose BBC būstinės, galite jausti komfortą.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad jis dirba kūrybingų žmonių, todėl net konferencijų salė vykdomas nesudėtingai su humoro jausmu.

Iš tiesų, darbuotojų priežiūros karto pradeda su darbo sąlygomis organizacijos. Firmos demokratija yra tiesiog visur, nes yra ne uždara spinta.

Darbuotojai gali dirbti kartu su savo vadovais, laisvai judėti iš vienos srities į kitą. Galų gale, kaip žinote, žurnalistas reikalauja greičio ir tam tikrą veiksmų laisvę.

Na, BBC palaiko šį požiūrį.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by