Bevizio šalys rusams ar kur atsipalaiduoti

Jūs nusprendėte praleisti atostogas užsienyje, bet nenoriu apsunkinti kelionės atidarymo vizą? Tai nenuostabu, nes vizų – ji yra gana sudėtingas procesas, ypač jei jūs niekada persikėlė, jums reikės daug įvairių nuorodų, užpildydami klausimyną, ir tt geriausias variantas jums liks bevizius šalių rusams, ir jie iš tikrųjų labai daug.

Bevizis režimas su Rusija atidarytos daugelyje šalių, ne tik NVS, bet ir užsienyje. Daugelyje šalių, kaip antai Turkija, Egiptas, Tailandas, Dominikos Respublika, Maldyvai, ir tt gali be vizos iki 30 dienų. Kai kurios šalys padidino likti iki 90 dienų trukmės, įskaitant Bahamų, Botsvana, Venesuela, Peru, Serbija, Kroatija ir tt

Dauguma mūsų tautiečių nori keliauti į Turkiją, Egiptą, Tailandą. Šios sritys yra labiausiai populiarus ir paklausą. Daugiausia keliones internetu dėl mažesnių kelionės išlaidas ir todėl, kad bevizis šalis Rusijos piliečių.

populiariausių vietų likti Rusijoje

Turkija

Turkija yra laikomas labiausiai populiarus kurortas. Kiekvienais metais dėl Viduržemio ir Egėjo jūrų pakrantėse milijonai turistų iš Rusijos. Ir tai nestebina. Turkija garsėja savo prabangių viešbučių, švari jūra, gražus gamtovaizdis, įdomių vietų, dideli golfo laukai, balto smėlio ir garsioji “viskas įskaičiuota”.

Egiptas

Paslapčių Egipto pritraukti į save vis daugiau ir daugiau turistų. Daugelis skristi į šalį mėgautis povandeninio pasaulio Raudonosios jūros, kuri laikoma jūrų gyvenime skaičius turtingiausių pamatyti savo akimis pirmasis pasaulio stebuklas Grožis – piramidės, kurios Sureguliuoti savo didybės ir apimties poilsis turkijoje vaizduotę. Šiandien, mokslininkai vis dar negali susitarti, kaip sukurti šias struktūras, ir kuris pastatė juos dar.

Tailandas

Tailandas vadinamas šypsenų ir saulės žemė. Ir tai iš tiesų atveju. Bet kurioje kitoje šalyje jums nebus laimingas, kaip Tailande, kuris yra tikriausiai kodėl jis buvo pasirinktas šimtus tūkstančių turistų. Be to, Tailandas – egzotiška šalis turi savo kultūrą ir papročius, konkrečios virtuvė, gražus ir elegantiškas antikvariniai šou. Tik čia galite paragauti krokodilo mėsa, gauti masažas iš dramblio ir pamatyti neprilygstamą šou transvestitai, žinomas visame pasaulyje.

Vietnamas

Bevizių šalių rusams toliau Vietname. Taigi, daug turistų čia praleisti savo atostogas. Be to, yra tiek daug įdomių rūmai ir atostogos tunise šventyklos, kapai imperatoriai, kurie yra patraukli keliautojams iš viso pasaulio.

Izraelis

Kelionės į šią šalį yra vienas iš rusų pasirinkimą, pirma, tai susiję su religiniu pusėje, ir, antra, Izraelis garsėja savo Negyvoji jūra turi gydomųjų savybių.

Maldyvai

Maldyvai buvo daugelį metų laikomi visų įsimylėjėlių rojus. Jaunavedžių jų medaus mėnesį daug renkasi šį kurortą. Paaiškinti paprastai – baltas smėlis, krištolo skaidrumo jūra, puikus klimatas, graži gamta ir prabangūs viešbučiai. Visa tai – Maldyvai.

Tai ne visos šalys bevizis režimas rusams, jų skaičius taip pat gali apimti: Barbadosas, Gajana, Hondūras, Gvatemala, Irakas, Kolumbija, Kuba, Laosas, Malaizija, Makedonija, Marokas, Nikaragva, Peru, Seišeliai, Tunisas, Filipinai, Fidžis ir ir tt

Iki šiol, vis daugiau ir daugiau turistų eiti bevizį režimą į šalį rossiyandlya paliudyti nuostabia gamta, pasinerti į kitų žmonių kultūrą ir jaustis kaip jie gyvena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *