Bilietai debeto kortele sumokėtos, bus brangesnis

Britų Office of Fair Trading (Office of Fair Trading, OFT) vos prieš mėnesį nusprendė, kad mokestis imamas už debeto kortelių naudojimo, kai mokėjimo bilietai turėtų būti neteisėta, bet atrodo, kad didieji Europos vežėjai praleido jį ausį.

Pasak “Daily Mail”, o dvi oro linijos – Šveicarijos Airlines ir Lufthansa – Įvedė naują mokestį £ 4,5 (5 €) ryanair vilnius už visus pirkinius su debeto arba kredito kortele, pradedant nuo lapkričio 2 dalis

“Tai neįtikėtina… Du avialinijos pristatė šiuos komisinius vos kelioms savaitėms po to, kai SPB rado juos įkrovimo neteisinga ir klaidinanti”, – pasipiktinęs vykdomasis direktorius, žurnalo “Which? Richard Lloyd.

“Tik vienas paprastas pasikeitimas mokėjimo paslaugų direktyva wizzair bus panaikinti debeto kortelių mokesčiai amžinai. Institucijos turi veikti greitai, kol kitos oro sėdėti ant uodegos ir pradėti imti šiuos milžiniškus mokesčius “, – pridūrė jis.

Mokestis už bilietus debetine kortele anksčiau daugiausia “nuodėmę” tik pigių vežėjai. Todėl, kaip jau rašė euromag, birželio pabaigoje, Britų Office of Fair Trading pažadėjo lektuvu bilietai nubausti pigioms avialinijoms paslėptų mokesčių mokėjimo kredito kortele bilietus.

Bet dabar jie pridėjo ir tradicinių avialinijų aviabilietus.

Ateityje net SPB ketina sukurti formą, kuri leis mokėjimai skaidresnė iki galutinės kainos.

Tyrimas parodė, kad, pavyzdžiui, 2009 JK klientai praleido maždaug 300 mln svarų papildomų mokėjimų.

Todėl tarnyba rekomendavo vyriausybei imtis priemonių, kad būtų uždraustas pardavėjų imti mokesčius už mokėjimų debeto kortelėmis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *