Biuras Niujorke

O, tai reklama! Ji ir čia ir ten, ir visą laiką jis bando pasiūlyti mums. Taigi, ką daryti, tai gyvenimo dalis, gyvenimo dalis bet kokioje visuomenėje. Ir šiandien, mokėdami duoklę žmonėms, kurie neturi stovėti, ir sugalvoti naujų ir įdomių būdų pateikti reklaminę informaciją, mes manome, viena iš naujų biurų McCannErickson agentūra Niujorke.

Projektavimo ir įgyvendinimo teisės įdėti savo rankas į architektūros klausimais meistras iš dviejų biurų: Gensler ir Tom Dixon / Dizainas. Bendros pastangos yra pagrįstos, nes plotas yra ne mažas dydis – 12,077 kvadratinių metrų. Metrų. Gana didelis, ar ne? Savaime, biuro padalintas į penkių aukštų ir yra labai lanksti ir gali būti pertvarkytas vietos.

Kaip ir tikėtasi, į klestinčių ir draugiškų bendrovių patalpose nėra atskirtos viena nuo kitos ir sudaro vieną visumą, derinant kūrybinių darbuotojų. Gana dažnai reklamos produkto sėkmė priklauso nuo visos komandos pastangų.

Taigi, dizaineriai sukūrė vietą, kuri gali ne tik sustiprinti, bet ir atsipalaiduoti kiekvieną individą, ir tai yra vienas iš pagrindinių miesto lankytinų vietų – Centrinis parkas. Taip, tai yra ši įstaiga driekiasi savo “Central Park”. Ir tai sudaro 102 vario kupolai, armatūra ir sienoms pagaminti iš natūralių augalų. Vieta įrengtas diskusijų įvairiomis temomis, taip pat poilsiui ir komfortui. Nereikia nė sakyti, atostogas, taip pat gali ir turi naudingai.

Tekstas: Valeri Bondarenko Nuotrauka: hqroom.ru