Buto kūrybinė šeima gatvėje. Kolas

Antrašte “svečiams” siūlome savininkai butų ir namų Baltarusijos suteikti informaciją apie tai, kas yra jų namų interjerą.

Kūrybinis šeima – Ana Trubacheva Aleksandras Zhdanovich ir jų sūnūs ir Jan Marek – kviečiami pastebin.lt “. Dėl apsilankymo” Ana, savininkas ir darbo įkūrėjas žurnalistinio agentūra “TARANTSІNY I SŪNŪS”, pasidalijo patogų interjerą paslaptis, dekoruoti ryškiomis spalvomis.

… Beveik per metus gyvenome tuščio buto su vienu sofos.

– Dauguma sprendimų, mes pagalvojome per save. Tačiau, mūsų puikus draugas, dizaineris, iš pradžių mums pasakė, kad viskas turi būti baltos spalvos, gerai, tada, veikia pas mus Duokite mums patarimų: “Butas iš geriausiai persikelti.” Mes visada sutiko, nes jie patys suprato, kad mažas butas pirmame aukšte, kur dėl sodrus augalija už lango jau antrą valandą į vasaros sutemos, gali tapti platesnis, jei tik praskaidrinti. Kaip rezultatas, mes tikime, kad buvo labai neįprasta ir jaukus 46 metrų butas.

Mes nelietė sienas ir paliko juos kaip “gyvai” su visais defektų, tačiau pėdsakai poveikį jų. Mes dažytos juos balta, ne tinkavimo. Įdėti naujų pušies grindys, apdengė juos su ekologiška vaško Osmo. Jau ieško žmonių, galinčių vykdyti savo neįprastą architektūrinį užsakymą visą kabineto baldai: darbuotojai atėjo pas mus, aš pažvelgė į mano eskizai virtuvėje, svetainė, vaikų darželio, ir teigė, kad jie nebūtų užtrukti iki netipinių tvarką. Jau beveik metus gyvenome tuščio buto su vienu sofos, įrengtas vonios kambarys ir dujinė viryklė virtuvėje: ji neturėjo pinigų, darbuotojai neatliko keistą nestandartinius baldus.

Bet tam tikru momentu, vaikinas atėjo pas mus, kuri užsiima gamybos baldų restoranų projektus, ir jis mylėjo viską, kad aš nėščia. Jis sakė: “Šis neįprastas ir įdomus klasė, todėl aš paimsiu!” Aš atėjau iš ir šešių mėnesių mes buvome visi pasiruošę.

Kitas žingsnis buvo užpildyti butas įdomų ryškus išsamiai. Praėjo treji metai nuo to laiko, kaip mes apsigyveno į butą, ir tik dabar galima sakyti, kad beveik baigė.