Canillo

Kalev Spa Hotel ir vandens parkas yra puikus pasirinkimas mėgautis SPA procedūromis ir atsipalaiduoti Talino senamiestyje!

Talinas yra patrauklus miestas, ne tik pasigėrėti senamiesčio žavesio, bet ir atsipalaiduoti geros kurortiniame viešbutyje, iš kurio atsiveria vaizdas į uostą ir senamiestį. Toks turtas yra “Kalev Spa Hotel & Waterpark”, įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje. Viešbutyje yra vienas didžiausių SPA kompleksų Baltijos šalyse. Jis taip pat žinomas kaip 50 m baseinas, sūkurinė vonia, sauna. Taip pat yra la carte restoranas “Linda”.

Po gydymo, pasivaikščioti po senamiestį ar apsipirkti viename iš artimiausių prekybos centrų! kurortinis gydymas diapazonas yra milžiniškas. Jūs galite leisti sau palepinti trumpą laikotarpį, pavyzdžiui, vieną dieną apsilankymai, procedūrų ir vandens parką, taip pat keletą dienų, parinkdamas Pakuočių įvairovė, pavyzdžiui, ypač moterims, vyrams, šeimoms ir tt pora. Procedūrinis asortimentas viešbučiuose ir aprašyme www.kalevspa.ee. 3 dienų SPA paketas “Kalev SPA mini rinkinys”: – 2 naktys dviviečiame arba Spa ekonominės klasės kambaryje – pusryčiai ir vakarienė; – chalatą; – 2 vandens aerobikos užsiėmimai (30 min) – 1 klasikinis masažas (30 min), arba stresas malšinančių nugaros masažas su žolelių ir vaisių balzamas (20 min) – 1 atpalaiduojantis masažas kėdė masažas (15 min) arba infraraudonųjų spindulių sauna apsilankymo (30 min) – 1 druskų kambaryje vizitas (30 min) – Nordic Walking įrangos nuoma,. – neribotas vandens parkas, pirtis ir treniruoklių salė.

1 asmuo Pakuotės kaina 84 £. * Kaina gali skirtis priklausomai nuo nakties datas, kambario tipą ir kuriai grupei ar asmeniui mieste pasirinkimas. 2 Day Spa paketas “Kalev SPA šeimos paketas”: – 1 šeimos naktį kambario – pusryčiai;

– Neribotas vandens parkas, pirtis ir treniruoklių salė;
– chalatai,
– piešimo albumas su pieštuku į kambarį
– 1 valandos apsilankymas privačiam sauna VIP1;
– Šiaurietiškas ėjimas įrangos nuoma;
– 1 vandens aerobikos užsiėmimai visiems šeimos nariams (30 min)
– 1 druskų kambaryje Aplankykite visus šeimos narius (30 min.)
Paketo kaina visai šeimai nuo 89 £.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *