Dėl “Metalurgs” interesų Rusijos “Daļpolimetall” pirkimo

Rusijos kasybos ir metalurgijos bendrovė “Daļpolimetall” akcininkai yra suinteresuoti pirkti “Metalurgs” laikraštį “Vesti” Rusijos bendrovės direktorių valdybos atstovo Edvardo Janakovs patvirtintas.

“Mes esame pasiruošę atnaujinti gamybą” Metalurgs “trijų keturių savaičių, jeigu mums pavyks susitarti su kreditoriais ir akcininkų klubo susitarimo,” laikraštis išreiškė Janakovs.

Potencialūs investuotojai atstovai lankėsi kelis kartus “Metalurgs” ir kalbėjosi su dviem akcininkams – Sergejus ir Ilja Segal Zaharjinu. Jau pasiekė pirminį susitarimą dėl akcijų pardavimo artimiausioje ateityje susitikti su akcininkų trečdalis – Kirovo Lipman. Yra vykdomas nuodugnus finansinis ir techninis auditas.

Per šią savaitę Rusijos bendrovės specialistai parengs galutinę išvadą, bet “kiek mes matome, o sandoris gali įvykti.” Laikraštis pripažino Janakovs. Tačiau sandoris tikrai baigtas, tai būtų svarbu įvertinti investuotojo klubo kreditoriai didinant ekonominės naudos pagrindu, o ne kitus kriterijus pabrėžė Janakovs.

Jis taip pat pažymėjo, kad šiuo metu svarbiausia yra atkurti gamyklos produkcijos Liepāja ir Rusijos investuotojai būtų pasirengę tai daryti 3:57 savaites.

Kaip pranešta anksčiau, iki gegužės 31 finansinių sunkumų “Metalurgs” akcininkai arba parduoti bendrovės akcijas, arba investuoti į įmonę, su dideliais finansiniais ištekliais. Bendrovės kreditoriai nusprendė pasinaudoti maždaug pusę arba daugiau nei 60 milijonų “Metalurgs” skolos, kurių bendras tūris yra 125 milijonų eurų, todėl bendrovės akcininkai.

Liepoja Teismas 27 Geg nusprendė inicijuoti AS “Metalurgs” teisinės apsaugos atveju. Dabar kompanija sukūrė teisinę gynybos plano rengimo ir koordinavimo terminą liepos 26 dieną.

Kartu su teisės gynimo priemonių inicijuojant procedūrą, o draudžiantis užtikrintą kreditoriui reikalauti įkeistą turtą skolininko pardavimą, jei ji sukelia didelę žalą kreditoriaus interesus, kreditoriaus, nei pateikia juridinis asmuo, nemokumą ar padaryti skolininko likvidavimą.

Iki gegužės 31 “Metalurgs” akcininkai taip pat buvo arba parduoti bendrovės akcijas, arba investuoti į įmonę su dideliais finansiniais ištekliais. Bendrovės kreditoriai nusprendė pasinaudoti maždaug pusę arba daugiau nei 60 milijonų “Metalurgs” skolos, kurių bendras tūris yra 125 milijonų eurų, todėl bendrovės akcininkai. Susitarimas buvo pasirašytas tik Zaharjins ir SegalS, bet Lipman pozicija nebuvo aišku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *