Eklektiškas butas Minske, Mstislavets gatvėje

Po antrašte “Svečiai” siūlome savininkų ir dizainerių suteikti informaciją apie tai, kas yra jų namuose, projekto ar darbo vietos interjerą.

Šiandien mes pristatome šviesos ir erdvus interjeras, autorius dizaineris Anzhelika Moroz padarė.

Apie nestandartinių sprendimų …

– Durys nestandartinių matmenų – 2400 mm – yra apdraustas pagal tą pačią gipso kaip sienos, su paslėptu akių. Kadangi salė yra nedidelė, ir durų daug, šis sprendimas buvo tiesiog tobula. Aš taip pat norėčiau atkreipti dėmesį į neįprastus virtuvės plokštes: jie yra bendri prie durų ir neleidžia lūžti fasadus ir sukurti holistinį įspūdį virtuvėje. Ir, žinoma, aksomo kabineto durų salės – gana neįprastas sprendimas.

Apie medžiagos, …

– Į vidų yra daug įvairių medžiagų, todėl jų pačių labui ir tūrio: stulbinantis grindys su tariama tekstūra, įvairių dydžių ir spalvų kauliukai; veidrodis plytelės, kurios yra su pamušalu, ant kolonų. Galiausiai buvo nuspręsta, kad paslėpti, bet, priešingai, padaryti pagrindines dekoratyvinių elementų bendrą erdvę. Taip pat verta paminėti, yra marmuro židinys versija. Su sąlyga, Italijos dekoratyvinis tinkas salėje – mano eskizas. Ji pritraukia lakuotas medis, malonus liesti skirtingos tekstūros, aksomo, lino, šilko.

Keista ilga kelionė kilimas rankų nukirptos avikailių ir odos. Rankiniu būdu gaminamas Turkijoje ir po to vežami į Kijeve Ukrainoje. Tačiau, atsižvelgiant į pastarojo meto įvykius ateinančius šešis mėnesius mes negalėjome mirtinu perdavimu. Bet, gerai, kilimas atvyko į jų paskirties vietą. 
 

Baldai Grožio …

– Baldai yra ne tik gražus, jis yra individualus. Visa korpusiniai baldai buvo pagaminti pagal užsakymą, pagal mano eskizus. Sofos ir fotelis į kambarį – Italijos.

Koncepcija …

– Įgyvendinant šią koncepciją procesą nepasikeitė. Pakeitimai įtakos tik kelias lempas, kurios ne įgyvendinimo metu buvo išimti iš gamybos. Bidė iš svečių vonios kambarys persikėlė į didelis vonios kambarys. Galbūt tai visas pritaikomąsias pataisas.

Sudėtingumo …

– Atsižvelgiant į tai, kad nestandartinių dydžių durys ir jie turi paslėptą dėžutę, įrengimas sukelia jiems keletą klausimų. Bet bendromis pastangomis specialistų mes konsultuojamasi. Statybininkai buvo grindjuostes klausimus, kaip antai: “Kaip pritvirtinti juos prie durų?”. Laimei, viskas paaiškėjo!

Apie atmosferos …

– Vidaus apšvietimas sukuria atmosferą skirtingais lygiais, harmoningas derinys šviesių ir tamsių spalvų, dekoro ir baldų, minkštos tekstūros (aksomo, linas, medvilnė, kailių) ir tekstilės su Kibirkščiuojantis blizgesys (satino ar šilko), stiklo ir veidrodžių. Tai slozhnosochinennogo simfoniją medžiagų, spalvų ir šviesų gaminti apsvaiginimo poveikį.

Nuotrauka: Aleksejus Kaznadey