Ekologiškas biuras Australijoje

Be nuolatinių stichinių nelaimių amžiaus laikas turėti šiek tiek apie tai galvoti, apie aplinką. Per pasaulyje? Na, tada tegul pažvelgti, kaip vadovauti projektavimo studija KUD studija rūpinosi savo darbuotojais pavyzdyje.

Kalbėjimo šiandien daugiausia dėmesio bus skiriama projekto, kuris buvo visiškai įgyvendintos architektūros Kavellaris Urbanistikos biurą. Kaip žinote, jau praėjo, kad … Tačiau reikia pažymėti, čia anksčiau veikė biurą su beskonis ir išblukęs interjerą, tačiau dabar viskas pasikeitė. Kartu leiskite mums pažvelgti į atnaujintą darbo srities išsamiai. Pirmasis ir svarbiausias reikalavimas klientui buvo tiksliai, kad Tarnyba tapo labiausiai erdvus ir funkcionalus.

Pačią interjeras galbūt iš geriausių ir stilingas medžiagų, tokių kaip betonas, metalas, plytos, ir, žinoma, medienos.

Beje, beveik pramoninio stiliaus biuras pateisina, nes ji yra pačiame miesto centre, o taip pat labai arti, tik “šalia” yra geležinkelio. Nepaisant būdingas garsas nemalonus, jis buvo ji, kuris nustato darbo ritmą visą dieną. 

Taip pat interjero dizaineriai bandėme sėkmingai derinti neapdorotus duomenis iš inovacijų biure, ir mes turime pripažinti, kad jie tai padarė puikiai. Dabar pats laikas atkreipti dėmesį į baldų. Beveik visa tai, tiksliai taip, kaip dauguma jų priedai padarė už visiškai laikantis darbo srities koncepciją siekiant, kol jis yra ekologiškas. Ir čia jis yra, tas pats rūpestis darbuotojų sveikatai. Nekenksmingas baldai ir gyvi augalai – raktas į sveiką komanda.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by