Ekskursija į Mumbajus (Bombėjus)

Bombėjuje (dabar – Mumbajus) – Indijos modernus lauko finansų centre. Čia sukoncentruota Indijos finansų stiprumo, taip pat Indijos kino pramonė yra miesto centre, taip pat Bombėjuje yra labai išvystyta pramonės centrai. Nuo tekstilės ir baigiant naftos chemijos perdirbimo miesto istoriją tęsiasi toli į senovėje.

Jau 2a. salos, kurios dabar yra miesto dalis, žmonės, gyvenantys dvitaškius. Jų pagrindinis užsiėmimas buvo žvejyba, ir jų nameliai, iki šiol vis dar randama Bombėjaus pakrantės kranto. Indų dinastijos atstovai nuvyko į Bobe iš 6 amžiaus, musulmonai – nuo 14-ojo amžiaus, Portugalų – nuo vidurio 16-ojo amžiaus. 1665m. šis miestas savo valdymo perėmė Didžiosios Britanijos, kuri, savo ruožtu, tada išnuomojo jį Rytų įmonės dydžio už nominalią mokestis – £ pigus bilietai i tokija 10 per metus.

Atvykimas visa diena skirta ekskursijoms. Per ekskursijos peržiūrėtas: Vartai Indijoje, Viktorijos stotis, Afganistano Bažnyčios, Aukščiausiasis Teismas ir jo sekretoriatas Statyba, universitetas Radžabahas bokštas, Flora fontanas, Velso princo muziejų, žinoma, musulmonų šventojo – Haji Ali Memorial, oro sodai, Mahalakašmi šventykla Jain šventykla Main Bhavan – vieta, kur Mahatma Gandhi gyveno, kai aplankė Bombėjuje.

Naktinis Goa

Ši kelionė tikrai atrodo įdomus tiems, kurie sutinka su teiginiu, kad nusileis visada tinka būti šiek tiek beprotiška! Goa naktinis gyvenimas! Tai vieta pasisemti įkvėpimo ir džiaugsmo!

Iš pradžių jums piestasiet ne Arpora nakties rinkos Goa, kuriomis siūloma neįtikėtinai margas asortimentą šiaurėje – papuošalai, suvenyrai ir akmenų pigus bilietai i mancesteri įvairovę, bet etapas atlieka muzikantai iš viso pasaulio.

Šernas Klubas naktį diskoteka kalno Sandoris, kuris suteikia unikalią panoramą Goa, per tamsus dangus šviečia didelė pietinėse žvaigždžių, bet švelnus vėjas CABINAS palmių šakas. Jei šokiai atsiranda per kaista, jūs laukiate baseinas, įrengtas po atviru dangumi.

Čia galite susitikti, susidraugauti ar tiesiog pasikalbėti su hipių!

Paradise Beach Palolem

Jei norite pamatyti, kaip vietiniai gyventojai gyvena Goa, skaityti savo kasdienį gyvenimą ir darbą – tai yra už jus turas! Už salos upės Čičinimas kaimas darbuotojai iš normalaus upių kalkių lukštais įgyja namo dažymas. Kitas stotelė yra prie pigus bilietai i ryga karjero, kuri gamina unikalią statybinė medžiaga. Lateryt, kuris akmenscirtēji greitai konvertuoti į plytų.

Kitas gyventojai dalinsis su jumis vietinį gėrimą, “Fenn” priėmimo menas senovės paslapčių, gaunama iš kokoso palmių sula ir anakardžių vaisių sulčių . Ten Jums pasiūlyti šio gėrimo skonį. Galėsite pasiimti labai gražių nuotraukų apleistos Portugalijos Cabo de Rama forto.

Tačiau visų šių išvykų perlas ramybė gražiausių paplūdimio pietų Goa. Palolem tarp bananų lapų stogu nameliams į ant polių skiltyje, jūs galite mėgautis pietumis mažas nedidelis restoranas ir tada aplankyti daug prekystalių, kur galite įsigyti įdomių ir neįprastų daiktų, kurie susirinko čia iš visos Indijos regionuose.

Suteikite sau malonumą susidurti paprasta, laimingų žmonių Goa ir šlovingą gamtos fone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *