Garantuota kokybė 4 * – viešbutis San Marino, Turkija

Nuo 2002, buitinė gerbėjai “keturių žvaigždučių” gyventi gerai žinomi žodžiai, Turkija, Alanija viešbutis “San Marino”. Šis šešių aukštų viešbutis “vidutinis” antros linijos, skirtos teikti keliautojams su 159 kambarių, įsikūręs vaizdingoje Viduržemio jūros kurorto Konakly, netoli Alanijos, neoficialiai žinoma kaip Antalijos centre miesto.

Atostogų sezoną yra 30000. Konakli trunka septynis mėnesius, nuo balandžio iki spalio. Vietinis kurortas Sukurta sistema užtikrina visišką ramybę kiekvienam skoniui. Infrastruktūros viešbutis “San Marino” (Turkija) suteikia “stipriai” keturių žvaigždučių viešbutis su nuostabiais maisto nusistovėjęs, labai neįtikėtina trijų pakopų baseinas, įrengtas dviejų skaidrių, vaikų baseinas.

Šeimyniniai kambariai yra apie 40 kv.m. ploto, vieno -. 20 kv.m., visi jie -. Su balkonu ir vaizdu į baseiną. Kambariai – vienviečiai ir dviviečiai lovos, oro kondicionierius, televizorius su 4 rusų kanalais, šaldytuvas, dušas, mini keliones tezturas baras. Viešbutis “San Marino” (Turkija) turi atvirą restoranas iki 250 asmens darbo vietos uždarytas – 300. Kompaktiško Beach Hotel – 3 minutės pėsčiomis, patogus smėlio ir akmenukų rinkinys jūroje. Šis viešbutis atsiliepimai – tų keturių žvaigždučių, kur poilsiautojai “lepus” natūrali mėsa ir virtos, pridėti elementus be sojos. Kiekvieną dieną pristato įgūdžių ir virti žuvies patiekalų ir patiekalų įvairovė. Sąrašas saldūs pyragaičiai tiesiog neįmanoma (ir įdėti jį). Meniu yra pieno produktai ir sūriai, vaisiai, nuostabų medaus.

“San Marin Hotel (Turkija) daugiausia peržiūrėta – teigiamas teikti kokybiškas” pagrindinės “paslaugas keturių žvaigždučių. Jūs gausite už Ūkio kainos svarbiau – komforto, maisto, nuoširdus jūrą ir švelnus saulės.

Norintiems įgyti penkių ir šešių žvaigždučių patirties už keturių žvaigždučių kanaru salos kelione atostogų nerekomenduoja “kovą” su administracijoje animacijos kokybės kainą (ji nematė panašių viešbučiai, užimantiems tą patį nišą, tai – penkių ir šešių žvaigždžių palikimas), ir paskubėkite save. Tai reiškia, kad ekskursijų programą. Turi būti realistiški ir tie poilsiautojai, kurie tiki, kad keturių žvaigždučių viešbutis tikrai bus įpareigota iki paplūdimio su “mėlynosios vėliavos”.

Ekskursijos galima užsisakyti tiesiai į viešbutį (tai yra brangu), o turizmo biuro priešinga (pigiau). Ekskursijos yra gausu, romantiškas ir įdomus. Rekomenduoti bent vieną kartą palikti viešbučio “San Marin” (Turkija), aplankyti “urvą mėgėjams.” Tai – legendinis vieta su savo energija, kuri senovėje paskirtas slapti susitikimai mėgėjams yra už tos vietos, kur stovi Alanijos tvirtovė. Pasak legendos, nušoko nuo poilsines keliones i ispanija uolos su ja pasisekė meilėje. Jei tai bus padaryta pora meile, jų jausmai bus amžina. Antikos mylėtojai gali aplankyti Pusiasalio Karamburun kur turistai Gaze pateiktą Dzhastianno senovės miesto kasinėjimus.

Tikrai verta į Alanija Kleopatros paplūdimio apsilankymas – vienas geriausių pasaulyje, unikalus Alanic XIII a tvirtovė, iš kurių kaip nėra, jos šalia senovės laivų statykloje. Ir, žinoma, reikia matyti tvirtovės Kyzylas kule su aštuonkampis bokštas pastatytas 1226 AD. El. ir simbolizuoja seldžiukų Khan pergalę ir vaizduojamas ant Alanijos miesto vėliava. Plytų ir unikalus rišiklio tirpalo jam – visa tai visiškai neįtikėtina jėga, bokštas yra dar kokios šiuolaikinės statybos. Bus jūsų įsimintinas kelionė Damlata grota su stalaktitų ir stalagmitų urvas fosforo.

Taigi, mes pažymime, kad viešbutis “San Marino” (Turkija) pelnytai turi gerą reputaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *