Geriausias pasaulio oro uostą – tai Honkongo oro uosto

Tarptautinis Honkongo oro uostas yra įsikūręs dirbtinėje saloje, kuri buvo pastatyta ant dviejų uolų srityse svetainėje – Lam Chau ir Chek Lap Kok. Iš šių salų teritorijoje yra 25% bendro PMA. Dėl didelio masto objekto žemyninėje regiono Honkongo padidėjo vienu procentu. Sukurti statyba buvo baigta 1998 metais, ir 6 Lie oro atvėrė duris keleiviams. Dėl sudėtingos gamybos kompleksas su modernia navigacijos įranga statybos truko šešerius metus. Baigus statybos pastatas buvo įrašytas į Gineso rekordų knygą.

Šiandien, Honkongas oro uostas yra regioninė centru tranzito ir svarbiu centru keleivių pervežimo pigus lektuvu bilietai visoje Azijoje. Vienas iš didžiausių Konsultacinės JK «Skytrax» vertina savo paslaugų lygį iki penkių žvaigždučių. Du esamo terminalo užima 71 hektarų plotą. Greitas ir patogus transportuoti žmones iš miesto centro, autobusų, taksi ir greitai šiuolaikinių traukinių “Airport Express”. Papildoma keleivių keltų linija jungia oro uosto į Honkongą ir upių uostų Perlo upės deltoje.

Honkongo tarptautinio oro uosto ir keleivių apyvartos užima penktą vietą pasaulio reitingą. Kroviniais jis yra lyderis. Dienos orlaivių tūpimo takas čia daugiau nei 600 orlaivių. Beveik 15 krovinių kompanijų skrydziai i milana ir 60 keleivinių skrydžių prisijungti Honkongo oro uosto su 140 šalimis.

terminalas 1

Įžeminimo gnybtas yra 57 ha. Jos teritorija yra keleivių registratūra, pakrovimo plotas, keleivių koridorius ir prekybos rajonas. 1 terminalo pėsčiųjų veikia trijų kilometrų eskalatorius greitis tranzito sistemą ir nepilotuojamas transporto maršrutinį patogumui. Išvalyti ženklų ir paprastas išdėstymas sukurta siekiant padidinti keleivių patogumui.

Terminalo pastatas yra įrengti du liftai. Jis susideda iš aštuonių aukštų. Pirmame lygyje terminalo registracijos srityje. Ketvirtame aukšte iš keleivių, muitinės ir imigracijos. Atliekama šeštą pakopos pasų patikrinimas. Septintą aukšte bilieto skrydziai i dublina patikrinimo.

terminalo 2

2 terminalo pastatas buvo atidarytas 2007 metais. Ji apima apie 14 ha plotą. Yra tik registracijos srityje. Po registracijos, ant greitųjų transportavimo sistema keleiviai juda į pirmojo terminalo vartų pastate. Didelis privalumas yra papildoma išėjimo jungtis į Navy Pier. Antrasis terminalas oro, sausumos ir jūrų transporto mazgas. Oro uoste veikia paslauga, kuri padeda su kelionių grupėms ir individualiems keleiviams likti viešbučiuose kaimyninėms šalims.

Tame pačiame pastate veikia daug pramogų Mall «Sky Plaza». Ji sutelkė daug restoranų, parduotuvių, parduotuvių ir pramogų vietų aikštelė. Dėl terminalo stogo yra įrengta apžvalgos aikštelę, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Honkongo (oro uosto) ir apylinkes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *