Įsimintinas amatininkų biuras

Jūs dirbate labiausiai neįprastas ir unikalus biure? Jūsų Susitikimų kambarys yra tarsi mažas pramogų ir poilsio kambarys atrodo labiau kaip milijoną kartų didesnis kambarys Barbie lėlės? Tada jūs tikrai esate biure pagal karaliaus Candy Crush Saga vardu. Taip, ji yra. Užbaigtas biurą 2017, kad tai yra labai šviežias ir ji yra unikali atsakyme buvo atstovai Adolfsson & Partners “AB” Architektūros biuras.

Primesti kvadratą į 6,578 kv. M, atstovavo 430 darbo vietų, apie 40 susitikimų kambariai, poilsis, biblioteka, kavinė ir jūs negalite patikėti, salę dažasvydis. Galime tik spėlioti, kas dalyvauja darbo laiko, atstovai iš įvairių įmonių, kurios surinko šioje labai šio “pramogų parką”. Atvira erdvė, ryškių spalvų, o teigiamas vandenynas, šie veiksniai tapo pagrindiniu šio projekto.

Efektas, kad darbuotojas būtų jaučiamas kaip namie, ne, ne namie, o kaip vaikui, tai buvo padaryta. Taip, sunku ginčytis su tuo, kad ne visi galės dirbti kaip šioje vietoje, bet ką daryti, nes tarp šių žaismingų formų ir neeilinis dizainas randa daug mielai sutiko. Taigi, kad viskas yra reliatyvu, išskyrus tai, kad iš biurų dizainas mes prisiminsime ilgą laiką.