Istorijos mėgėjai Kroatijoje

Senamiestis mažos ir siauros gatvelės, bažnyčios ir vienuolynai tapti viena su kalnuose. Šis puikus auga alyvmedžiai, citrinmedžiai ir mandarinų medžiai, vynuogynai, migdolų medžių, kalnų pievos žydi levandų ir Mimosa, nes vasara yra šiltas, tačiau žiema – Lengvos.

paplūdimiai yra ne smėlis – tiesiog aplink plokščių akmenų, smulkintų lustai, tačiau siūlo nuostabų vaizdą visur ir unikalus kraštovaizdis.

Istorijos mėgėjams Kroatijoje atneš džiaugsmo į širdį ir sielą. Viduramžių senamiestis Rovinj atmosfera išliko mažesni gatves ir neseniai renovuotas Dubrovnikas, vadinamas Adrijos perlu. Besidomintys gali aplankyti įspūdingą griuvėsiai Romos laikotarpiu (tai yra didelis ir įspūdingas imperatoriaus Diokletiano rūmai Splite ar amfiteatras Pula Istrija pusiasalyje).

Be to, pažvelgus į Plitvice ežerų kalnuose nėra abejingi. Kroatija sudaro 122 miestų. Istrijos pusiasalio keturių pagrindinių valstybės miestuose – Pula, Umag, Porec, Rovinj. Be pusiasalyje yra didžiausias šalies uostas – Rijeka Zagrebas 450-metų kapitalas. Nuo 1557.g. Kroatų sostinė Zagrebas. Nors 1995 miestas buvo be kevalų, su raketomis, didelių nuostolių ji patyrė buvo – šypsosi vėl prekybininkai tikisi turistų prabangių parduotuvių.

Stepono katedra, pastatyta 1899 Turistai taip malonu su XIII a. freskos Renesanso ir baroko suolai sudaro marmuro altorių ir sakyklos. įsikūręs šiaurės vakarinėje turistams paprastai įlipę Lotršaka (Lotrscak) bokštą, iš kurio miestą galima peržiūrėti iš visų kompaso taškus. Verta aplankyti Klovicevi dvori galeriją, kurioje organizuotos meno parodos. Be to, į Saulę.

Marko bažnyčia su multi-colored mozaikinių plytelių stogų ir skulptorius Ivanas Mestrovic veikia istorijos muziejus, Kroatijos muziejus Zagrebas muziejus. meno mėgėjams Štrossmaijera rekomenduojame apsilankyti galerijoje miesto apačioje. Skulptūrų parkas yra taip pat populiarus atrakcionai. Pasirinkus muziejus, rekomenduojame atkreipti dėmesį į muziejų jauni apibendrinant daug įspūdingų meno kūrinių. Jis yra vienas iš labiausiai žinomų meno galerijų. Miestas turi daug gražių parkų. Maksimir yra viena iš seniausių (jos įsišaknijimo XVIII a.) Ir didesni (18 ha) parkų mieste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *