Kaip atidaryti automobilį be raktų ir NEIŠDAUŽTI stiklą?

Sveiki, aš nusprendžiau, kad kažkas gali būti naudinga, pavyzdžiui žinias jis dar nieko naujo, kad bet daugelis arba nežino, ką ir kaip.

Aš taip pat atsargines atvejus, ir kad, deja, nebuvo uždaryti savo garažą, todėl teko naudoti įrankius ir metodus, medžiagas, kurie buvo po ranka.

Lijo lietus ir turėjau paskubėti, nieko daug nesabildeju, tačiau dabar tikimasi, kad idėja yra aiški ir suprantama.

Pagrindiniai mašina – mašina uždaryta – ką daryti?

Mes rasim medžiagos, su kuriomis išskleisti viršutiniame kampe prie durų, pageidautina medžio, kai yra griežti medžių tāduys kaip pleištai gali būti įtraukti į lėtai stumia atvira, mano atveju jie buvo rasti netoli šakos:
uzmanamies į nenokasam spalva aktualesnis, jei reikia, naudokite atsuktuvą įdėti minkštesnė dugną, iš gumos, plastikų, nieko gabalas nesabakstam duris;
daug kas priklauso nuo modelio, tačiau ši medžiaga aš padariau tą patį su mersu E280. Tada ir gavo šiek tiek žalingas, sulankstyti lango viršuje, nes durys buvo arba 3x storesnis ir giliau dėžutė, todėl daugiau jėga;
kai mes pasvirusi – mums reikia vielos, iš tiesų, jau parengė prieš paspaudžiant prie durų ilgai nestovi stumiama, o ne priimti naują formą.

Gana stiprus poreikis storesnė, tuo geriau, žinoma perdedu – taip, kad mes galime gauti ją į vidų .. Padaryti kablys pabaigą, forma priklauso nuo to, ką mes turime viduje rankenos Taigi, idėja – baimė viduje viela ir stumia ant priešais duris taip, kad mes galime pagauti už vidaus vinys ir atidaryti duris – padėti notrāpit vielos galo rankenos lankstymo į Alter – jų pačių ir apsuptas kad mes galime pakeisti ir daugiau, lengviau būti – jei ne sesija – daryti tą patį su pastarosios durys, pastūmėjo atidaryti ir šį kartą tai padaryti sušikti su galutiniam kilpa – iš tikrųjų trikampiai yra susukti, kuris gali skilti, kita vertus, kitą vielos ir apverstą, pakoreguoti būti lengviau valdyti.

Bet kokiu atveju automobilio durų atidarymas Vilniuje http://www.raktugamyba.com/our-services/avarinis-duru-atidarymas/ įmanomas už 20 min.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *