Kaip ES gali padėti man palyginti kainas?

“Aš norėčiau pirkti už mažiausią kainą Europos Sąjungoje, bet nežinote, kur ieškoti reikiama informacija.”

Kaip jau sukūrė bendrąją rinką, šiuo metu perkant naują automobilį, geriausia naudoti ES pasiūlymas yra lengviau nei bet kada.

Nuo 2002. buvo įvestas taisykles, kurios draudžia automobilių gamintojai iš pasirinktinio ir išimtinio platinimo teisių, didėjant konkurencijai tarp tiekėjų, ir ji atėjo į Europos piliečių.

Be to, nuo 2001-oji Buvo įvestas euras, vartotojai gali lengvai palyginti kainas ir skirtingose ​​šalyse nekeičiant pinigus.

Kiekvienais metais Europos Komisija paskelbs ataskaitą apie automobilių kainos, kurias vartotojai pigus lektuvu bilietai gali rasti informaciją apie šalis, kuriose kainos yra didesnės ir kur – mažesnę. Taip pat kainų palyginimo svetainių skaičius, kuriose vartotojai gali rasti geriausią automobilių dalys ir paslaugų pasiūlymus. Pasitarkite su savo vietos vartotojų apsaugos organizacijos, arba konkrečiai rekomenduoja svetainę!

ES taisyklės reikalauja, kad visi pardavėjai turi aiškiai matytis visą mažmeninę kainą parduotų prekių vartotojams, įskaitant PVM. Birių produktų, kaip antai vaisių ir daržovių ar benzino, turi būti įtraukta į vieneto kainą (pvz., kilogramo kaina ar litrą). Tokiu būdu būtų lengviau pigus skrydziai i berlyna vartotojams palyginti kainas reikalavo skirtingų pardavėjų.

“Ar turite pakankamai pasitikėjimo apsipirkti internete?”

Kai perkate internete, jūs turite daugiau galimybių rinktis, kartais kainos yra geriau. Ir daugiau vartotojų iepirksies pavyzdžiui, daugiau bus įmonių, kurios konkuruoja šioje srityje, todėl vartotojai galės apsipirkti pelningiau. Padidinti tokių pirkimų patikimumui, lygias teises vartotojams Europoje ir įsteigiantis mažmenininkų atsakomybę, yra dviejų direktyvų tikslas (atstumo ir finansinių paslaugų). Įvykis, kuris skatina pasitikėjimą nuotoline prekyba, sutarties atsisakymo teise, kaip per juos, vartotojai gali suprasti, kas iš tiesų perka ir prieš pigus skrydziai i osla priimdama galutinį sprendimą, apsvarstyti, ar pasirinkta tikrai sandorį.

“Ką daro ES skatinti vartotojus pirkti internetu?”

Neseniai Europos Komisija ėmėsi iniciatyvos atlikti tyrimą lėktuvų bilietais prekiaujančios svetainės, ir buvo pastebėta, kad kelios iš šių svetainių klaidinti vartotojus. Kiek kartų buvote ieškote specialų pasiūlymą ir nustatė, kad bilietai jau išparduoti? Ar lėktuvo bilietų užsakymo, pradžioje jis buvo suteiktas kainą, tačiau, galų gale – dar vienas patikrinimas, nes ji įtraukta papildomų mokesčių numerį, kuris iš pradžių nebuvo pranešta? Daugelis vartotojų yra patyrę, ir dabar imamasi veiksmų, sustabdyti jį. Nustatyta, kad svetainės neatitinka ES teisės, ir kūrėjai kreipėsi atitinkamas institucijas, reikalaudami pataisyti ar patikslinti svetainėje sąlygas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *