Kaip patekti į Bratislava automobilį ar eiti į Pasaulio ledo ritulio čempionato sostine

Iš Rygos į Bratislavoje gali eiti 14-16 valandų, priklausomai nuo to, kaip dažnai ir kiek laiko norite pristabdyti, kiek laiko leisti nusistovėti valgyti, arba pasirinkti pirkti kelyje. Po navigacijos sistemos, kaip antai Viamichelin ir TomTom Automobilių Maršruto skaičiavimas būdas turėtų būti leidžiama daugiau nei 17 valandas, bet kai vyksta į Vakarus, kirsti laiko juostą ir įgyti valandą (nepamirškite, kad pamoka bus pristatyti grąžą). Slovakijos ambasadorius Dušanas Latvijos Krištofik sako, kad šis kelias būtų imtis 14 valandas, nebent keliaujate sekmadieniais, kai Lenkijos keliai mažiau sunkvežimių.

Kalendorius patogiausias ir greičiau Bratislavoje galima pasiekti važiuojant maršrutu: kirtimo Lietuva patenka per Suvalkų Lenkijoje, Varšuvoje ištraukus visiškai neužstatytas Ring Road, vyksta Vroclavo kryptimi, Lenkija ir Čekijos kerta sienas ir keliauja per Brno į Bratislavą.

Kalendorius Daug šioje atkarpoje yra didelės spartos magistralė, kuri žymiai sumažina darbo laiką. Bet atsiminkite, kad kai atvykstant į Čekiją, per pirmąjį degalinė pirkti kelionės vinjetę (12 €), galiojantį 10 dienų. Nors Čekija pereiti apie 200 km, o tai gali padaryti puotras valandą, tačiau yra pirkti vinjetę, kaip Čekijos policija Tokiu būdu pagal turtą ir reguliariai tikrinami.

Alternatyvus kalendorius įrašas Čekijoje lenkų-slovakų sienos kirtimo už Zyviecas. Keliai šiame maršrute bus siauresnė, ir turi daug vietovių. Jei laikas nenuspėjami ir noro pažvelgti į kalnus ir pasiekė Varšuvą, eiti tiesiai į pietus ir artėja prie Krokuvos ir Zakopanėje vertus limitą. Šiuo atveju, kirsdami Tatrai, Slovakijos slėniuose jūs atvykstate tiesiai Julius Šuplera gimtojo miesto Poprad ir būdas Bratislavoje, pamatysite dauguma Slovakijoje. Kelių pirkti Slovakijoje vinjetę, bet yra draugiškas kaina – Vinjetė septynias dienas kainuoja tik 4,90 €.

Jūs Kalendorius Prieš išvykdami automobiliu, pageidautina, kad būtų sužinoti, ar viešbučio, kurie ketina pasilikti, arba bent jau nemokamai automobilių stovėjimo aikštelė!

Kalendorius Jei gyvenate ne Bratislavos, tada eiti į žaidimus, jūsų automobilis geriau automobilių stovėjimo aikštelė miesto centro ribų, pvz., Prie prekybos centro ir eiti į miesto centrą viešuoju transportu.

Kalendorius

Rygos – Bratislavoje

Kalendorius kelių ilgis 1350 km

Kalendorius laikas padarytas: 14-17 valandų

Kalendorius kuro sąnaudos vidutiniškai pačia kryptimi: EUR 100-170 (priklausomai nuo automobilio)

Kalendorius Autobahn Vinjetė: Čekija 12 € (galioja 10 dienų), Slovakija EUR 4,90 (galioja 7 dienų)

Kalendorius Jei išsinuomoti autobusą ir padaryti laiku latvių, tai kainuos apie Lt vidutiniškai 20 – 30 dienų.

straipsnis buvo sukurtas Global žinovų.

Kalendorius

Kalendorius

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *