Kaip perjungti greitį mašiną? Patarimai pradedantiesiems vairuotojams

Narius pirmajame išlipant iš automobilio su vaizdu į kelią, paprastai su dviem problemomis: sklandžiai pradinių ir kinta. Tiesą sakant, abu procesai vyksta panašiai – abiem atvejais valdoma pavarų svirtis, akseleratoriaus ir sankabos. Tačiau šie etapai turi savo niuansų. Ir išsiaiškinti, kaip įjungti mašinos greitį, šiandien mes skirti šį atskirą straipsnį.

Kokiais nėra įtraukti tai, ką pavara?

Pirmiausia turime suprasti, kokiu klausimu pereiti nuo įsijungti didesnis. Be to, mes visada pasiruošę padėti, tachometras, spidometras ir, žinoma, apie variklio garsą. Pagaliau Triukšmingumas sukauptų mes ypatingą dėmesį nebus, bet dėl ​​komutatoriai svarstyklių parodymais – tik priešingai. Remiantis kada ir kaip perjungti greičio mašina klausimu iš tikrųjų ne big deal. Jei tachometras adatos išėjo su žaliais svarstyklėmis ir lėtai pradeda judėti į raudonos, ir tada mes pereiti į aukštesnę pavarą. Dėl patogumo, galite naudoti spidometrą. Tokiu atveju:

  • Perėjimas nuo pirmojo iki antrojo pavara atliekami bent 20-25 kilometrų per valandą greičiu
  • antra, trečia – bent 35-40 kilometrų per valandą..
  • ketvirtą penktą – ne didesniu kaip 60 kilometrų per valandą.

Kai automobiliai šeštą pavarą. Tokiu atveju, jūs turėtumėte sutelkti dėmesį ne tik į spidometrą, bet ir tachometru. Principas yra tas pats: kai vertė viršija žalia skalėje (čia jūs tiesiog jaučiasi savitas kriokimas variklio), apima didesnį greitį. Ir su padidėjusiu perjungimas į mažas, yra tas pats, bet atvirkštine tvarka. Jei greitis yra mažesnis, ir tachometras adata eina per žalios iki nenaudojamas, tada atėjo laikas įtraukti sankabą ir įsijungti.

Kaip įjungti mašinos greitis?

Su tuo, kokiu klausimu kuri turėtų būti perdavimo, mes jau išsiaiškino. Dabar pasukite į antrąjį aspektą – taisyklės perjungti greičių dėžė. Tiesą sakant, apie tai, kaip įjungti greičio mašina klausimas taip pat nieko sudėtinga, tiesiog reikia suprasti veiksmų seka. Ir tai yra šių etapų:

  • Atleiskite dujas sklandžiai ir mes paspauskite sankabą. Svarbu išjungti pirmoji ir antroji presavimo pedalai atsitiko su minimaliomis palaukti. Praktiškai, jums bus sugauti šiuo klausimu.
  • išversti pavarų perjungimo svirtį parengtu planu rankeną į norimą padėtį. Bet prieš jums pereiti greitį ant mašinos, pirmiausia turite perkelti rankenėlę į neutralią padėtį, o po 1 sekundę įtraukti tinkamą įrangą. Tai daroma siekiant sumažinti apie pavarų perdavimo apkrova.
  • Tada švelniai atleiskite sankabą ir mes paspauskite šiek tiek dujas.
  • Kai atleisite sankabą iki galo, stiprinti dešinėje pedalo spaudimo.
  • Tęsti CPR iki kito pamainą.

Šiame etape, kaip tinkamai įjungti greičio mašina klausimas gali būti laikomos uždarytos.

Ir pagaliau, maža paslaptis: Galite persijungti tarp PPC be eilės. Tai yra, kai automobilis stabdomas smarkiai pasirinktinai patraukite rankeną nuo penktos iki ketvirtos, tada trečią ir antra pavara. Jauskitės laisvai įtraukti norimą greitį – pagrindinio variklio apsukos buvo žalia masto

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *