Kaip reikia išsirinkti kaitinimosi kubilą?

Buvote sodyboje ir išbandėte kaitinimosi kubilą, kuris jums labai patiko? O gal tiesiog kaimynas tokį pasistatė lauke ir neatsiliekant nuo jo, užsimanėte ir pas save turėti kubilą? Priėmėte puikų sprendimą. Tai prekė, kurios nusipirkimu tikrai nepasigailėsit.Tačiau dar neskubėkite jos įsigyti. Visų pirma reikėtų apsišviesti kas tai per daiktas, iš ko jis pagamintas, kokių rūšių jis būna ir koks būtų tinkamiausias būtent Jums.

Pradėti reikėtų nuo apsisprendimo kokio dydžio kubilo Jums reikia, nes pagrinde nuo to priklauso kubilo kaina. Įprastai kaitinimosi kubilai talpina nuo 4 iki 9 žmonių. Jei kubilą žadate statyti savo namo kieme greičiausiai jis nebus labai dažnai naudojamas, o daugiau tarnaus kaip interjero detalė, todėl patartume rinktis mažesnį kaitinimosi kubilą. Na, o jei perkate kubilą sodybai, kurioje dažniausiai būnate ne vienas, o su kompanija, rekomenduotume rinktis didesnį kubilą, kuriame visi vienu metu galėtumėte mėgautis šiltu vandeniu.

Sekantis žingsnis būtų išsirinkti iš kokios medžiagos norite savo kubilo. Galima rinktis iš plastmasės ir medžio. Plasmasiniai kubilai yra labai praktiškas pasirinkimas, kadangi, jų priežiūra yra daug paprastesnė, o iš išorės jie yra aptraukti medžio apdaila, todėl atrodo solidžiai. Tačiau, jei pasirinkote medini kubilą, reikėtų nuspresti iš kokios medienos pirksite kaitinimosi kubilą. Populiariausi kubilai yra iš eglės ir maumedžio, tačiau, jeigu turite daugiau pinigų, kuriuos galite investuoti į kubilą, patartume pirkti ąžuolini kubilą. Brandi ąžuolo mediena yra pati ilgaamžiškiausia, tvirta ir nereikalauja daug priežiūros.

Pirkdami kubilą nepamirškite pasilikti pinigų aksesuarams. Dauguma jų palengvins kubilo priežiūrą ir suteiks daugiau komforto. Pavyzdžiui, toks priedas kaip kubilo dangtis, galima sakyti, yra privalomas. Jis apsaugo kubilą nuo įvarių nešvarumų todėl kubilo vandenį reikia rečiau keisti. Taip pat jis padeda išlaikyti šilumą.

Taigi, kai viską sužinosite apie kubilus ir išsirinksite sau tinkamiausią, teliks susirasti tikėją iš kurio galėsite įsigyti šią prekę. Tokių tiekėjų galima nesunkiai rasti Lietuvoje. Na, o jei esate emigrantas,  kubilų parduotuve http://durys1.lt, be problemų, galite rasti ir užsienyje. Paprasčiausiai paieškos internete svetainėje suvedę “wood fired hot tubs”, nesunkiai rasite kaitinimosi kubilų pardavėjų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *