Kantemirovsky tiltas – paminklas Sankt Peterburge

Nenuostabu, Sankt Peterburge vadinamas Šiaurės Venecija. Miestas ant vandens kiekio, prieinamumo ir upėse (apie 90), vamzdžius ir kanalus, užima pasaulio vieną iš pirmųjų vietų. Tiltai Sankt Peterburge leidžia jums naršyti miesto padalintas Neva, iš vienos pusės į kitą. Ir kiekvienas iš jų yra unikali savo kilmės ir struktūros.

Vienas iš jų – per Didžiojo tiltas Kantemirovsky Nevku – jungia Aptekarsky Island Avenue medikai su Vyborgo krantinės. Tai labai platus tiltas turintys trijų juostų autotransportas kiekviena kryptimi, ir tai yra labai didelis, ji nėra transporto spūsčių, nes prospektas Medikai tada eina į vingiuotos gatvės Petrogrado pusėje, kuri yra labai nepatogu intensyvaus eismo serijos. Be avia bilietai to, į plotį, tiltas vis dar Kantemirovsky ir ilgai, daugiau nei trys šimtai pėdų ilgio, todėl yra visų tokių įrenginių mieste sekundę. Jo vardas Kantemirovsky tiltas privalo ne tik gretimą gatvę, kaip išsilaisvinti iš vokiečiai Kantemirovka stoties, esančio Voronežo regione.

Kaip nuolatinis tiltas ir sūpynės buvo pastatytas 70 garsaus tilto statytojai: BB Levin ir BN Brudno ir architektas V. Govorkovskogo Ir tai dar 18 amžiuje architektas A. Viste sukurtas šis vieta pontoninis tiltas, kuris yra Sankt Peterburge ketvirtas. Į 19 amžiaus pradžioje jis buvo pirmasis tiltas pagamintas iš medžio ir arkos, pastatytas pagal lėktuvo bilietai į oslą A. Betancourt kryptimi. Dabar Kantemirovsky tiltas sudaro penkiolika upėms kirsti, dviejų atramų virš krantinių ir dvi estakados dalys laikomoms ten su garažais. Naktimis tiltas šviečia daugiau nei tris šimtus lempos, o kartu ir į gyvenimą miesto magija. Dėl apačioje tilto ir gelžbetonio galingų prožektorių atramų. Važiuojamosios gražūs šviestuvai įdiegta, ir į tilto įėjimai puošia blokų granitas, kuri yra išgraviruotas ant plokštelių pavadinimas šio šedevro. Žavisi grožiu, galite pamiršti, kad tiltas yra pakeliamasis tiltas Kantemirovsky, o jei laikas nejuda norima linkme, tada galite nueiti ilgą laiką į priešingą pusę pylimo.

Tiltų per Nevos upės lėktuvo bilietai į londoną ir daugelio kitų upių muziejaus natūra. Šis Sankt Peterburgo žymus objektas, be to, Ermitažas ir kitų rūmų ir šventyklų. Galų gale, kas šalia tilto nėra panašus į ankstesnį arba savo architektūra ar jos istorijos. Štai ir viskas. Kiekvienas tiltas turi savo istoriją, taip pat kranto. Jie yra Sankt Peterburge, taip pat nemėgsta vienas kito. Ir tai labai įdomi, spalvinga tiltai turi: mėlyna, žalia, raudona ir geltona spalvomis. Vienas iš jų, Mėlyna, gana neįprasta, yra tiltas, sritis, nes ji yra labai plati ir yra šalia Šv Izaoko aikštėje.

Visi Sankt Peterburgo tiltai negali perkelti, nes įskaitant Peterhof, Pavlovskio ir kitų priemiesčių yra daugiau nei aštuoni šimtai. Bet, deja, Petrui verta užtrukti keletą dienų ekskursijos tiltų šį nuostabų miestą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *