Keletas būdų, kaip greitai gauti Domodedovo

Kaip patekti į Domodedovo greitai? Klausimas skamba kaip retorinis, nes tai padaryti yra sunku. Nuolat užsikemša kelionės iš Maskvos ir kamščių šioje srityje nepalieka jokios vilties, ir atsižvelgiant į tai, kad registracija yra geriau ateiti iš anksto, jūs turite keliauti su didele atsarga.

Tačiau, yra keletas būdų, kaip gauti į Domodedovo: viešuoju transportu nuo metro stoties “Domodedovo” greitasis traukinys, privatus automobilių ir taksi. Kiekviena iš šių variantų turi savo privalumus ir trūkumus.

Naudojimasis viešuoju transportu leidžia nesijaudinti automobilių ir saugos automobilis kelionę, tačiau keliaujant autobusu, mikroautobusu ar taxi ne išvengti kamščių – pagrindinių problemų Maskvoje, ne tik kelyje į oro uostą. Tačiau renkantis vysheperichislennye transporto rūšims flymaster.lt – pigiausi lektuvu bilietai nereikia galvoti apie maršrutą ir kaip patekti į oro uosto Domodedovo ir likti kelyje.

Aetoport įsikūręs 22 kilometrų nuo Maskvos. Be kamščių yra atstumas, kurį gali vairuoti 10-15 minučių, bet iš Maskvos centre kelias turėtų būti bent 30-35 minučių. Bet su automobilių stovėjimo aikštelė, taip pat jo savikainos problemos nutraukti visą norą naudoti asmeninį automobilį: 250 rublių pirmą dieną ir 200 už vėlesni. Iš pirmo žvilgsnio kaina atrodo demokratiška, tačiau jei suskaičiuoti per savaitę iš viso jis nebūtų taip žavinga. Tačiau automobilių stovėjimo aikštelė yra po atviru dangumi, o automobilis gali kas aviabilietai i fuerteventura (kanaru salos) | flymaster.lt nors skauda. Taigi, kad asmeninių transporto priemonių naudojimas yra pateisinamas, tik jei yra kartu, kad gali duoti ar atimti iš Domodedovo keliautojas.

Kaip nuvykti į oro uostą autobusu? Labai paprasta! Netoli metro stoties “Domodedovo” galai yra daug mikroautobusų bei greitojo autobusų vyksta į oro uostą per 15 minučių. Kelionė trunka apie pusvalandį. Vienintelė problema – jie neturi važiuoti laikrodį. Ir tai neskaitant to, kad autobusai įstrigo eismo per.

Tikintis atostogų sezoną, daugelis Tormented klausimas apie tai, kaip patekti į Domodedovo. Kitas variantas, kad populiarėja – aeroexpress. Jo didelis privalumas yra tai, kad jis bus perduoti visus kamščius. Vairavimo trukmė nuo Paveletsky Kaunas – Faro (Portugalija) | flymaster.lt traukiniu iki oro uosto yra 40 minučių.

Bet net aeroexpress ne plaukioja aplink laikrodis: jūs galite naudoti ją 07:00-22:00. Kaip patekti į Domodedovo tiems, kurių skrydžio tenka vėlai vakare arba anksti ryte. Naktį paprastai pašalina spūsčių problemą, todėl jūs galite vykti taksi. Deja, taksi paslaugos, kiekvienais metais kainos yra mažesnės vilčių: dabar nuvykti į oro uostą taksi kainuoja apie 600 rublių minimalus, ir iš tikrųjų keleivis turės sumokėti daugiau automobilių! Naktiniai tarifai yra dažnai didesnis nei dienos, kad dėl tokios prabangos turėti gerą darbo užmokestį.

Taigi, tiems, kurie nėra musės naktį, lengviau ir patogiau tiesiog naudokite Aeroexpress ir kitiems gali prireikti pagalbos laidotuvėse, kurios vyks keliautojus į oro uostą ar susitikti su jais ten nuosavu automobiliu.

Turėti gerą skrydį!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *