Konkurencijos Eismo draudikai auginantys politikos normas; eismo nuostolius pirmąjį pusmetį daugiau nei 2 mln

Konkurencijos Eismo draudikai auginantys politikos normas; eismo nuostolius pirmąjį pusmetį daugiau nei 2 mln
2013th Per pirmąjį pusmetį transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo (OCTA) draudikai atnešė daugiau nei 2 mln nuostolių, nes grynoji išmokėtų draudimo išmokų, padidėjo 23,5%, o iš eismo politikos pajamos – tik apie 6%.

Apie portalą “Delfi” informavo Lietuvos transporto priemonių draudikų biuras (MIB), kuri yra informacinės sistemos duomenys rodo, kad per pirmuosius šešis mėnesius draudikų ir Motorizuotosios pėstininkų brigados “gavo beveik 19, 5 tūkst nuostolių, kuri yra 14% daugiau nei 2012th pirmąjį pusmetį.

“Nors yra kalbama apie būtinybę pareikšti srautą kainos, rinka vis dar išlieka žemas OCTA pinigų politikos palūkanų normas pakelti Jos nėra lengva, nes viduryje draudikas yra didelė konkurencija -. Įvedėte naujus žaidėjus, kurie nori gauti savo rinkos dalį, o rinka turi ilgą darbo Visuomenė nenori prarasti “, sako MIB pirmininkas Juris Stengrevics.

“Per pirmąjį šių metų pusmetį smarkiai išaugo paraiškų skaičius įvairių tipų praradimą. Tačiau, ypač iš paraiškų skaičiaus kritimas išaugo valdžios institucijų išlaidos, kurios apima tiek į pensiją ir išmokas neįgaliesiems, apdovanoja asmenis, dėl laikinojo nedarbingumo ir pensijų išmokas, ir išlaikytinių. Taip pat padidėjo pirmojo pusmečio nuostolius kelių eismo įvykių skaičius (RAL), kuris įvyko praėjusiais metais, “MIB informuoti valdybos pirmininką.

Per šių metų kontekste ir praėjusių metų nuostolius paraiškų, o 2013 m pirmuosius šešis mėnesius nuo 19.894 sprendimus dėl draudimo išmokos išlaidoms, daugiau nei 12 milijonų litų, tai yra 16% daugiau nei per pirmuosius mėnesius 2012 iš viso priimti.

18.137 sprendimai išmokėti kompensaciją už autoavarija įvyksta latvių, bendra suma beveik 9,5 mln. Savo ruožtu, užsienio potvynis eismo įvykių per pirmąjį pusmetį 1 757 priėmė sprendimus dėl bendros kompensacijų sumos 3,2 mln latų.

Dauguma Garantijų fondo išlaidų kompensavimą sudaro kompensacijos už eismo įvykį sukelia transporto priemonė be eismo kainą. Per pirmuosius mėnesius 2013 priėmė sprendimą 451 dėl daugelio 495.000 latų, tai yra 36% daugiau nei per pirmuosius mėnesius 2012 iš viso. Vidutinis įkainis už vieną draudiminį įvykį per 2013 metų pirmąjį pusmetį 1316 latų, tai yra 23% daugiau nei praėjusių metų pirmąjį pusmetį.

Garantinio fondo išlaidas paveikė daugiau nei 100 000 Lt išlaidos 2006 metais Airijoje įvyko eismo įvykių sukelia Latvijos registruotu ir neapdrausta transporto priemone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *