Krokuva. Nuo gamyklos iki biuro.

Kaip žmonės, kai kurie architektūriniai statiniai turi savo praeitį, dabartį, o kartais net ateitį. Šiandien eisime kartu į Krokuvą susitikti su buvusios kabelių gamyklos, kuri yra dabar švieži interaktyvi agentūra biuro pasididžiavimas ir šlovė Interaktyvus.

Naujas gyvenimas Šis kambarys davė pagrindinį dizainą bylos morfino Studio biuro. Dizainerių darbai buvo tikrai pakankamai. Kambarys yra ne toli nuo mažų – 800 kvadratinių metrų. Metrų. Nuo senas, todėl sakyti, kad situacija turi atvirą išdėstymą, kuris tapo ir bendrovės interneto biure pagrindas, taip visiškai atskirti savo koncepciją. Dėl visa plotą buvo sukurta erdvus ir patogus darbo zoną, “namų” Susirinkimų kambariai “Miškas” derybų. Taip, tai tokie darbai srityse.

Pagrindinis bendrovės tikslas vadovybės buvo sukurti tokias darbo sąlygas kiekvienam darbuotojui ketina dirbti su malonumu, ir per darbo dieną niekada apgailestavo, kad dirba šioje įstaigoje. Rezultatas pranoko visus lūkesčius. Galų gale, jei jūs tiesiog pažvelgti nuotraukas, nežinodamas, kad ten yra, mes galime manyti, kad tai yra tiesiog puikus apgyvendinimas. Žinoma, išplanavimas ir dizainas yra gana modernus, bet daug medžių, kad jie taptų patogus ir namuose.

Pavyzdžiui, įvedus posėdžių salėje, išvengiant tuo pačiu metu patikimas ir malonus akiai medinių durų, sėdi ant patogios kėdės bent patogų medinį stalą, galite jaustis kaip namie. Tai taip pat padeda tyčinių minkštos apšvietimo dizainerių. Be to, personalo šalinimo yra erdvi ir patogi virtuvė. Būtent čia, prie kavos ar arbatos puodelio neoficialioje aplinkoje, jūs galite praleisti šiek tiek laisvo laiko gera kompanija mėgstamų kolegomis. Tai labai sunku ginčytis su tuo, kad tos darbo sąlygos, darbuotojų esame viena didelė ir draugiška, tikrai dirba, bet vis tiek šeima.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by