“Latio”: dalis Jūrmala nekilnojamojo turto kainos yra sumažintos nuo 10 iki 20%

Suinteresuotų pirkėjų, dalis pasiūlytų Jūrmala turto kainos sumažėjo 10% -20%, atsižvelgiant į nekilnojamojo turto bendrovės “Latio” vėliau būsto rinkos ataskaita.

Keletas pardavėjai Jūrmala nuosavybė tuo metu svarsto galimybę sumažinti siūlomus būsto kainas galimybė pabaigos. Anksčiau jie nenorėjo daryti, nors pasiūlymo kaina buvo daug didesnė už rinkos, aiškina “Latio”.

Jūrmala pernai gruodį išliko užsienio pirkėjų domisi naujų butų pirkimas, esant iki 200 000 eurų (140 000 LVL) kainą. Ši kaina atitinka investicijų, reikalingų norint gauti laikiną leidimą lygio, rodo “OBER HAUS”.

Į brangesnius butus kad pirkėjas palūkanos yra žymiai mažesnės, jie nėra suinteresuoti pirkti atskiras, nes jų kainos yra didesnės nei laikino leidimo gyventi reikalingų investicijų, atsižvelgiant į ataskaitą.

Kauguri dėl vieno ir dviejų miegamųjų apartamentai standartinių paklausa su jų pasiūlymu nuomone po nuomos rinkoje įsigyti, kurie reikalauja tokių būstų, rasta “OBER HAUS” specialistai.

Kaip pranešta anksčiau, du su puse metų, Imigracijos įstatymas galimybė gauti laikiną leidimą investuoti Lietuvos ekonomika naudos iš 4744 užsieniečių, investuojančių į 318.300.000 litų viso pagal Pilietybės ir migracijos reikalų tarnybos (OCMA) rinkti statistinius duomenis.

Be to, 2011 metais, pernai Didžiausias susidomėjimas užsieniečių turėjo galimybę gauti leidimą gyventi įsigyti Latvijos nekilnojamojo turto. Pernai, 2435 užsieniečiai kreipėsi dėl leidimo gyventi šalyje, grindžiamą tuo, kad jie patys ar jų šeimos nariai yra perkamos nekilnojamojo turto Latvijos bent 100 000 arba 50, 000 latų. Užsieniečiai traukia daugumos butų susidomėjimą Rygoje ir Jūrmaloje, kurie pernai įsigijo visą 487 ir 303 savybių.

Kaip matyti iš surinktų nuo 2012 užsieniečių Latvijos nekilnojamojo turto įsigijimui CMA statistikos prisidėjo 145.200.000 ir dviejų su puse metų iš viso – 252,9 mln.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *