Latviai pasaulis prasideda Jani

Platus šventė daugelyje pasaulio tikimasi per savaitę, bet šį savaitgalį latviai susirinks mojavo ne artėjančiomis atostogomis.

13 Bir vakare šventė ielīgos latvius Kopenhagoje, kur metinis Joninių priemonės latviai kviečia Latvijos ambasadorius Danijoje Andris Razāns jo žmona. Renginys bus ir populiariosios muzikos ir choro koncertas, vaikai turės savo pramoginę programą, ir galės į šventę, susitikimas su Latvijos maisto ir gėrimų.

Rasos į sąnarį pakvietė latvius ir savo draugus į Paryžių, kur specialūs renginiai birželio 13 night organizavo Latvijos ambasada Prancūzijoje, o platesnis šventė latviai gyvena Prancūzijoje kitą savaitgalį, kai visi Ligotaji kviečiami į Latvijos garbės konsulas Alan Menil namų Calais.

Vokietijoje, visi kviečiami į bendrą saulėgrįžos šventės 13 Bir laikys Latvijos ir Estijos ambasadą, prašydamas eiti į Braunsbahu-Detingenu, kur Joninės šventės vyks kartu su folkloro grupe ilgai iš Latvijos. Renginį organizuoja kultūrą iš Essentia Baltica ir per kitą savaitę į panašias priemones Saulėgrąžų suinteresuoti asmenys kviečiami į Hamburgą ir Berlyną, kur galėsite mėgautis Latvijos ir Baltijos šalių virtuvės malonumų, dainavimas ir šokiai grupė Latvijos kaimo muzikantai akompanimentas, taip pat dalyvauja daug įdomių veiklos įvairovė.

Rinkti informaciją apie Jono veiksmų pasaulyje vis dar tęsiasi. Šiuo metu duomenų bazėje yra informacija apie vasaros saulėgrįžos 33 vietų 15 šalių. Įvairios šventės vyksta latviai Airijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje, Ukrainoje ir kitose Europos šalyse, taip pat kitose pasaulio – JAV, Australija, Kanada, Japonija, Kinija ir Rusija.

Panašios akcijos versija www.latviesi.com padarė gerokai iš anksto. 2013 pateikė santrauką vasaros saulėgrįžos apie 37 vietų 14 šalių, o 2007 iki vidurvasario svetainės duomenų bazėje yra informacija apie 31 vietų 13 šalyse šventę.

Latvieši.com versija iki 18 birželis laukia informacijos apie vasaros saulėgrįžos ir renginių vietos ribų Latvijos siunčiant elektroninį laišką adresu zinas@latviesi.com!

Www.latviesi.com interneto portalas buvo sukurtas siekiant skatinti keitimąsi informacija ir bendradarbiavimą tarp latvių keistis užsienyje tikslą ir surinkti visą informaciją, kuri galėtų būti naudinga ne latvių latvių ir latvių tiems, kurie domisi studijomis, dirba ar ne latvių latvių aplinka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *