Marokas ekskursijos metų

Agadiras. Ekskursija į Agadir, sardinių žvejybos uostas, kuris yra vienas iš Maroko didžiausias miestas. Kelionė į senovės tvirtovės (Kasbah). Kelionė į kilimų ir odos gamyklų.

Inezgane ir Polizzi Medina. Inezgane yra tipiškas Maroko berberų miestas. Kiekvieną antradienį, yra didelė rinka – tai yra viena iš didžiausių Dienvidmaroka. Pamatysite gyvačių kerėtojų, šokėjų, akrobatų ir arklių šou.

Marakešas ir Esauira – 2 fantastiškai Maroko lektuvu bilietai i osla miestai. Marakešas yra žinomas kaip raudonai ruda rūmų, mečečių, sniego baltumo kalnų ir palmių miesto. Jūs pamatysite Marakešas simbolis – Koutubia mečetė, Saadi dinastija kapų ir gražus Bahia rūmai. Marakešas lankytinos vietos – Djemaa el Fna aikštė, pirklių, akrobatų, iliuzionistų, sutramdyti COBRA, Rytų pasakotojų ir atvira virtuve.

Esauira yra mažas miestelis ant Atlanto vandenyno pakrantėje. Ji bilietai i cikaga skiriasi nuo daugelio kitų Maroko miestuose. Aplink Medina aukštos sienos, kurie išgyveno iš Portugalijos ir Prancūzijos taisyklė amžinai. Miestas turi baltą namai su mėlynomis durimis ir langais, daug gražių kavinių ir menininkų dirbtuvėse – parduotuvių, taip pat daug suvenyrų parduotuvių. Esauira yra kilometro ilgio, smėlėti paplūdimiai. Essaouira yra Maroko populiariausių wizzair skrydziai naršymas centras. Bent vienas iš daugelio žuvų prekybininkai galės mėgautis savo pasirinkimą ir jūsų akys paruošti jūros gėrybes.

Tafraout – gamtos mėgėjams kelionė. Pamatysite gražus ir įvairus kraštovaizdis Dienvidmarokas, žalios oazės, taip pat vaizdingos kaimus ir miestelius Maroke. Galėsite pirkti sidabro ir aukso iš Tiznitas parduotuvių mieste. Vakarienė kaimas kalnuose.

Berberų vakaras. Praleiskite vakarą vietos Mountain Village restoranas. Vakarienė bus tradicinis berberų patiekalas. Galėsite žiūrėti ir klibėti berberų šokius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *