Maskva surengti Cosmopolitan Rodyti

Cosmopolitan Rodyti vyks nuo 2002 gegužė 23-26 JK Olimpinių. Festivalis grožio, sėkmės ir stilių – pasirinkta žurnalo Cosmopolitan akcijų Cosmopolitan Rodyti 2002 šūkis. Tai ne tik žinomų kompanijų iš darbo tam tikru gyvenimo būdo paroda – tai tikrai grožio ir stiliaus šventė, kurią mes rekomenduojame jums aplankyti.

Paroda skambės produktų ir paslaugų tokių žinomų firmų kaip: Lumene, Mexx, JohnsonandJohnson, vartojamąsias, JamilCo, Pasaulio klasės, Philips, Polaroid, Opel, R1, ir daugelis kitų, dirbančių mados lektuvu bilietai i kosa sala pramonės, sveikatos, grožio bendrovių , turizmo ir sporto. Ant festivalio podiumo vyks kas valandą rodo vasaros kolekcijos pirmaujančių mados namų, kurie bus pateikti drabužiai, batai, apatiniai ir aksesuarai. Individualūs atsargos – patarimai makiažas menininkų, makiažo sesija – bus surengtas norint įrodyti tam tikrų kosmetikos gaminių privalumus, ir patyręs plaukų stilistas kalbėti apie atnaujinimus lėšų plaukų priežiūros ir padėti jums pigus skrydziai i norvegija su optimaliomis šukuosenos ir plaukų spalvos pasirinkimas. Stendas

Vadinama Gyvenimas Cosmopolitan lankytojus tikėtis įdomų susitikimą su astrologų, psichologų, ekspertų Feng Shui ir atstovų įdarbinimo agentūrų. Čia jūs galite susitikti su visą leidybos komanda ir vyriausiuoju redaktoriumi žurnalo – Elena Myasnikov.

Ina Turas dalyvauja Cosmopolitan parodoje 2002 kaip įmonė, tikslinę auditoriją, kuri apima potencialių skaitytojų Cosmopolitan lektuvu bilietai i olandija asortimentą: tai jei jaunų moterų su aktyvaus gyvenimo būdo, kurie nori, kad pavyks. Ant stovo Ina Turas gali būti rasta madingiausių turistinių vietų vasaros sezono, ir atstovai Ina Kelionių specialistai padės Jums išsirinkti maršruto vasaros atostogas ir rekomenduoti kur eiti naujų patirčių. Be to, šeštadienį, 11:30 val, rasite siaubingas kampaniją su dovanų pristatymą nuo Cosmopolitan ir loterija superprize iš Ina Tour – Kelionės į Tunisą dviems! Valandos Cosmopolitan Rodyti 2002: ketvirtadienis, penktadienis – 11:00-19:00; Šeštadienis, sekmadienis – 10:30-19:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *