Metro Lenino aikštė.

Maskvos metro – pasididžiavimas ir garbė mūsų sostinėje. Tai, žinoma, patvirtina vieną, kuris aplankė, pavyzdžiui, anglų metro stoties, kur tas pats tipas su nepretenzingas dizaino sprendimus daugiau kaip paprastų perėjų skersai kelio. Mūsų metro stotys, ypač pastatytas sovietmečiu, daugiau kaip paminklų nei sustoti požeminės transportu. Iš 188 stočių Maskvos Metro 44 yra kultūros paveldo objektai.

Net tipiškas požeminės struktūros turi tam tikrų savybių, kurios daro juos unikalus savaip. Pavyzdžiui, metro stotis “Lenino aikštė”, įsikūręs pačiame Kaliningrade (geltona) linija yra labai įdomi iš iškastinio kuro požiūriu. Jo raudonas marmuras apdaila naudojama, kurioje yra pėdsakų fosilijų keliones internetu ir kitų gyventojų senovės jūrų. Čia tik nautilus (galvakojai), gyvenę prieš milijonus metų, apie trisdešimt vienetų. Yra gyvūnų dygiaodžių, amonitai ir kitų iškastinio iskrpaemyh palaikai. Egzistavo neįtikėtinai daug metų, dabar jie puošia Maskvos metro.

“Lenino aikštė” užsakė 1979 metais. Šis trijų skliautinis giliai lygio stotis (gylis 46 m), pastatytas ant standartinių projektų architektų VA Klokova ir L.N.Popova. Eotdelochnye tauriųjų medžiagų sienų ir grindų – visi įvairių rūšių marmuro ir akmens. Masyvios kolonos remti stulpai-rinkinys šitame pastate.

Krūtinė Sovietų Sąjungos lyderis skulptorius N.V.Tomskoy nuo stoties salėje paskutinės minutės kelionės stoties “Lenino aikštė” sienoje – įamžino Lenino atminimą. Jos vaidmuo šalies istorijoje, tačiau labai prieštaringai, tačiau neabejotinai didelis. 90s stotis norėjau pervadinti arba Rogozhsko Rogozhskaya vartai, bet jis paliko pavadinimą nepakitęs.

Išėjimai iš požeminės stoties salėje “Lenino aikštėje” mieste veda į kvadratinį Rogozhskaya vartai, gatvių Sergejus apie Radonezh ir Zolotorozhsky Rogozhsky velenai greitkelio entuziastai. Šalia geležinkelio platforma priemiestinių traukinių Gorky kryptį.

Šalia stoties “Lenino aikštė” atrakcionų, tokių kaip ankstyvosios Rusijos Andrei Rublev muziejus, archyvas ir muziejus privačių kolekcijų, Antikvariniai Auto muziejus, teatro “teatras Osobnyak” paskutinės minutės kelionės į kroatiją mokykla veikiantis studija Theatre Royal mokyklos “Art Style”.

Čia daug kavinių, barų ir restoranų. Vienas iš populiariausių poilsio vietų – restoranas “Sim Sim”, įrengti rytietišku stiliumi pasakų “Tūkstantis ir viena naktis”. Tai yra vienas iš restoranų “Sim Sim” grandinės institucijų, siūlanti patiekalų uzbekų, Azerbaidžano, Armėnijos, Gruzijos ir Europos virtuvės priimtinomis kainomis įvairovė.

Meniu įvairiomis nacionalinėmis pieno produktų – jogurtas, ayran, sūrio ir naminės sūriai suluguni. Čia paruošti įvairių patiekalų ant žarijų, ir specialioje krosnyje – Tandoor. Khachapuri Į Wiktionary nėra maišos, Kharcho khinkali, saj-kebabas, uzbekų plovas – iš kai kurių “skanių” pavadinimų gali akimirksniu iki apetitas. Vieta, kur jums gali būti malonu ilsėtis, valgyti ir, jei pageidaujama, ir Shisha – restoranas “Sim Sim”, “Lenino aikštė”, lt. Rogozhskaya Outpost 1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *