Mursija – Daržovių sodas Europoje

Mursija (Mursija) – Ispanijos provincija homonimai, nepelnytai pamiršta turistų. Regionas vadinamas “vaizdeliai” Europa, nes ji suteikia senojo pasaulio su vaisių ir daržovių pristatymas. Tai tikras “šiltnamio” Ispanijoje, kuri taip pat garsėja kontrastingų kraštovaizdžių ir begalinis paplūdimiai. Sodrus sodai Ribojasi šias dykumas, ir viduramžių griuvėsiai ir modernius kurortus.

Įkurta Murcia (Murcia) Arabų valdovas Abd Rahman Edas dar 831. Yra regionas, į pietryčius nuo šalies – tarp Kastilijos-La Mančos, Andalūzijos ir Valensijos. Į pietus, kalnai priartėti prie jūros, formavimo uolų pakrantes, ir į šiaurę yra Menor marių Maar su mažų salų vulkaninės kilmės.

Platus laukai ir sodai palei upės Segura. Keista, beveik nėra lietaus, bet nepaisant to, daržovės, gėlės ir vaisiai auga čia labai daug! Priežastis yra paprasta, palei pakrantę sukūrė daugybę stočių, kurios perdirba jūros vandenį į geriamojo vandens.

Istorija

Anksčiau regionas gyveno Iberijos gentys ir kartaginiečiai. Mursija (Mursija) buvo prekybinių kelių kryžkelėje, todėl vietiniai gyventojai buvo žinomas kaip puikus jūreiviai ir pirkliai. Maurai sukurti unikalų laistymo sistema. Senovėje jis įsikūręs karfagentskaya koloniją ir nepriklausomą karalystę. Karaliaus Alfonso X nugalėjo arabus į 1266 ir pridėtas prie pigus lektuvu bilietai kaunas Ispanijos Karalystės teritorijoje.

Paplūdimiai

Pagrindinės vertybės baudžiama turistų čia yra nuostabios paplūdimiai, kur visada saulėtas oras. Palei pakrantę driekiasi Mursijos paplūdimys Kosta Kalida, kur mažiausia smėlio ir labai švelnus klimatas. Čia taip pat yra sūraus vandens baseinas marių Maar Menor, jungiantis su jūra, ir labiausiai populiarus kurortas Ispanijoje – La Manga del Mar Menor.

La Manga yra siauras, labai ilgai pynė, kuris atskiria nuo Viduržemio jūros marios. Vanduo yra visada šilta, nes gylis neviršija 1,7 metrų. Pastaraisiais metais kurortas tapo prestižiškiausių ir madingas perspektyva. Tai tarp dviejų jūrų rojus! Elegantiški, modernūs viešbučiai su aukščiausio lygio paslaugas, sukūrė sporto infrastruktūrą, palankią aplinką – pritraukti turistus čia. Tai ideali gydymui, ir šeimoms, ir poilsiui.

Kosta Blanka yra pelnytai vadinamas “White Beach”. Tai yra pagrindinis turistų traukos centras regione ir šalies įrašo dėl “mėlynosios vėliavos” numerį. Čia puikiai išvystyta specialių renginių ir švietimo, sporto, kultūros ir ekologinį atostogas.

atrakcionai ir pramogos

Mursija daugybė architektūrinių paminklų baroko epochą. Tvirtovė “Castillo de Monteagudo – paveldas Arabų taisyklė, kur galite pasigrožėti vingiuotos gatvės ir likučius pati tvirtovė.

Pagrindinis vilnius atenus orientyras – katedra, pastatyta XIV amžiuje ant mečetės pamatus. Pastatas buvo pastatytas gotikos stiliaus ir Renesanso bokštas. Nuosavybė fasadas katedros: nuostabiai gražus pavyzdys baroko! Taip pat verta paminėti Romea teatras, kuris yra laikomas pagrindinis Ispanijos teatras. Pažvelkite į ne Mursijos universiteto akvariumą, šis pastatas nustebins ryškiausių atstovų jūrų faunos Ramiojo vandenyno ir Indijos vandenynų. Muziejus pristato skulptūros Saltsiyo Saltsiyo Franciskas.

Kartachena miesto yra senovės, ilgą istoriją. Jam visi domisi Viduržemio jūros civilizacijos, nes gausu gamtinių išteklių ir gerai natūralus uostas. Kartaginiečiai miestas įkurtas daugiau 221 ir skirtingu metu ji valdė vetsgotov, romėnai, musulmonai, Castilians, Bizantijos ir piratai. Dabar tai yra didelis laivyno bazė ir didelis prekybos uostas. Ant marių kranto, galima grožėtis senamiesčio, ir į povandeninis laivas pakrautas su pjedestalo centre.

Be Aguilas galite gauti nuostabų trijų dienų karnavalas neįprastai linksmas! Čia rodomi visi atostogų suknelės šviesiausių spalvų rūšių! Ir, galų gale, jums bus liudytojas kiaušinių mūšį.

Tarptautiniai folkloro festivaliai Murcia pristatė daug komandų iš viso pasaulio.

Valensijoje, jums nereikės bijoti prarasti, bet, priešingai, net malonu! Pradėkite savo pigus skrydziai is dublino pažintis su centais – Marijos aikštė, tada pažvelgti į nuostabios baszty atrodo, iš Mergelės Marijos, didžiulis statula Gulliver šilko mainų, Šventosios kankinys, karališkoji Sodai ir parkas keramikos kriptoje bazilika. Valensija taip pat gali smagiai gaisro festivalio (kovo) ir apsilankyti delfinariume. Nekilnojamojo pasididžiavimas mieste – miesto mokslo ir meno – neįtikėtinas dydis, turintys galerija, Operos rūmai, yra okeonografinę parką ir planetariume.

Virtuvė

Virtuvė Mursija taip pat nurodo, kad pagrindinės vertybės. Kadangi rajonas yra plačiai žinomas dėl savo vaisių ir daržovių, yra neįtikėtinai daug nuostabiu vaisių ir daržovių salotas. Patiekalai ruošiami daugiausia ryžių pagrindu. Labai populiarus tarp turistų yra mėsos pyragai. Pabandykite nebūtinai ruleras Migas (miltų patiekalas), ant grotelių sardinės, nuostabų tortą “Pastelė de Cierva” (su kiaušinių ir mėsos), ryžiai su sraiges, pagardai ožkos sūrio. Saldūs mėgėjai bus sužavėti unikalios vietos paparahote desertas, pagamintas iš cinamono, miltų, pieno, citrinų ir cukraus (paprastai ji yra pasirengusi festivaliuose).

Be to, vynų čia – rožinė, balta ir raudona. Jų receptai laikoma paslaptyje ir perduodami iš kartos į kartą, nuo Romos imperijos laikų. Ir jie yra pagaminti iš vynuogių, užaugintų vynuogynuose vietos. Daugelis iš jų turi tarptautinę reputaciją.

Amazing Ispanijos regionas laukia savo turistų ir niekada nustoja stebinti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *