NAUJASIS LG G4 – STILINGAS IŠMANUSIS TELEFONAS SU 16 MEGAPIKSELIŲ KAMERA

Malonus siurprizas visiems verslo žmonėms ir prabangos mėgėjams! Naujasis LG G4 išmanusis telefonas su išskirtiniu natūralios odos apmušalais yra viskas, ko jums gali pageidauti iš naujos kartos išmaniųjų telefonų – puikus ir rafinuotas dizainas, aukštos raiškos ekranas ir puikus fotoaparatas, kokybės nuotraukos.

Jaunais LG G4 išmanusis telefonas yra skirtas žmonėms, kurie yra įsitikinę, kad stilius yra svarbus. Nauji išmanieji telefonai yra prieinami natūralios odos apdaila ar stilingas metalo ir keramikos rėmo su lytėjimo tekstūros. Šešėlis odos įvairių spalvų ir pristatymai yra į išmaniųjų telefonų pasaulyje inovacijos. Tikras odos gaminiai visada buvo kokybė, simboliai turtus ir komfortą. Dabar su LG G4 šie simboliai gali tiesiog laikyti rankas – išlenktas dizainas, nebrangus telefono remontas ir natūralios odos viršelis LG G4 smartfon yra patogus ir malonus rankena.

LG G4 “išmanusis telefonas su 16 megapikselių kamera – profesinės nuotraukos

Stilingas LG G4 “korpusas yra ne tik naujovė siūlomi LG išmaniųjų telefonų gamintojų. Built-in kamera su neįvykdyti 16 megapikselių skyra yra idealus, kai fotografuojama esant prastam apšvietimui. Nuotraukų aiškumas tiesiog stebina! Lazerinis automatinio fokusavimo fotoaparatas LG G4 “sumanusis telefonas ir 2,0 OIS” padeda sumažinti vaizdo virpėjimą ir gauti fantastiškai šviesus ir aiškius vaizdus juda. Toks fotoaparatas bus malonumas specialistams!

Priekinis fotoaparatas su 8 (!) Megapikselių

Mes neturime pamiršti apie šiandien taip labai mėgstamą selfijiem! 8 megapikselių kamera priekyje yra tobulas puikios kokybės ir selfiju registratūroje kur galima šaudyti fotografavimo gestas (skarda Shot) ir žiūrėjimo gestą (skarda peržiūrėti).

LG G4 “- nekilnojamojo saldainiai spalvos gyvenimo mėgėjams

Su garantuojamas Naujasis LG G4 “išmanusis telefonas spalvinga nuotaika, nes revoliucinis 5.5 colių IPS, Kvantinė ( 2560 x 1440 ) ekranas bus prisotintas spalvinga ir energingas vaizdus, ​​kad mes galime įžvelgti net smulkiausias spalvų niuansų. Jūs negalėsite atitraukti akių LG G4 ir rodyti nuotraukas, kurių buvo imtasi dėl to, kad spalvų spektras jutikliu prieš kiekvieną kadro fotografavimo analizuoti ir įvertinti visą kadrą šviesą, todėl vaizdai yra šviesus ir natūralus, net jei jie buvo perimta silpnam apšvietimui.

Ir tai dar ne viskas…

Net tada, kai atrodo, kad naujasis išmanusis telefonas yra tikras atradimas tiek profesionalių fotografų ir mėgėjų, LG G4 ” vis dar yra pilnas netikėtumų. Įvykio Kišeniniai, galerija ir Smart Notice funkcijos idealiai tinka žmonėms, turintiems smartfon būtina ne tik skambinti ir SMS žinutes. Galėtų sukurti formules veiklą ir automatizuoti įprastas užduotis lengvai naršyti galerijas ir tvarkyti nuotraukas laiko ir erdvės nuorodų, taip pat gauti patarimų apie įvairias renginių vietos yra tik keli iš siūlomų naują išmaniųjų telefonų LG G4 funkcijų.

Naujasis LG G4 stilingas išmanusis telefonas su greitu Snapdragon 808 procesoriu, bevielio įkrovimo galimybe už “Android 5.1 ( Lollipop ) OS ir 3 GB RAM yra prieinama internetinėje parduotuvėje telefix.lt už gerą kainą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *