Neturi draugu, tai cisu maišas arba kelionių grupėje ar individualiai?

Vienas iš didžiausių pliusų kelionės grupė yra, iš tiesų, laiko taupymas, nes ne praleisti nesuskaičiuojamų valandų rokoties gelmes internete ir per buroties svetimų kortelių planuoti savo kelionę, rasti geriausius ir įdomių vietų įsigyti reikiamus bilietus ir susirasti nakvynę. Sumokėjus kelionių agentūra ir kreipiasi dėl grupės kelionę, galite pamiršti apie visų šių rūpesčių ir galvos skausmai, kurie visi bus užprogramuoti jums. Kelionių agentūrų suplanuoti geriausią maršrutą ir lankytinas vietas ir apgyvendinimą. Maršrutas tikriausiai bus pateikti asmens ar grupės visų susirinkime arba ji bus siunčiama elektroniniu būdu.

Be to, tą pačią kelionę visos rūpesčius ir sklandžiai susidoroti su savo kelionių gidų ir kelionių vadovų, kurie bus nemokamai jus nuo streso ir didelę dalį atsakomybės metu. Keliaujate keliones i malta su grupe taip pat yra saugiau, o ne susidurti nemalonus pasimesti svetimoje žemėje, kaip turai, vadovaujama profesionalių gidų. Jei esate pasisekė kelionė grupės nariai, tai gali virsti tikrai įdomus ir įsimintinas nuotykis, per kurį gali klestėti ir naujų draugysčių ir net jausti!

Tačiau ne viskas visada paaiškėja, kad rožinis spalvos. Kompanionai, taip pat gali būti varginantis ir nerimą. Grupinės kelionės yra beveik neįmanoma likti vienai akimirkai ir kažką mėgautis palaiminga vienatvė. Daugelis gali nepatikti kelionę ir nustatytos laisvės stokos apribojimai – viskas eina į programą, ir kitų lankytinų vietų aplankyti laikas skaičiuojamas ne. Todėl gali atsitikti taip, kad teks praleisti nors iš vietų, kad jūs jau seniai norėjo pamatyti, ir kad nebuvo įtrauktos į kelionę.

Tačiau, jei keliones i tunisa travelmaster esate pasiruošę planuoti savo kelionę atskirai ir prisiimti visą atsakomybę už savo atostogų priežiūrą, galite planuoti tik savo nuožiūra ir tik pažvelgti, ką jūs tikrai domina. Todėl labai tikėtina, kad kelionės išlaidos bus mažesnės kaip grupė išvykstate. Galite pasirinkti, miegoti palapinėse arba kempinguose, o ne brangūs viešbučiai su turtinga pusryčiai dengtas lentelėmis. Jūs riboti kelionių agentūra nustatė terminus ir savo laiko planuoti patys. Jeigu kelias, kuris atsiranda netikėtai ir įdomių sustojimų, galėsite šiek tiek nukrypti nuo originalaus maršruto, kuri būtų neįmanoma, grupinės kelionės. Keliaujančių kompanionai pasirinkimas bus tik savo kelią, ir ji bus nemokamai jus nuo kelionės su tracinošiem “naujų draugų” visoje visą kelionę rizika.

Tačiau atskirų kelionės puikus laisvė reikalauja pigios keliones i italija savo kainą. Kelionės planavimas iš tiesų yra labai daug laiko reikalaujantis procesas, kuris reikalauja daug energijos, išteklių, o gal net ir žilas plaukų pora aikštelė. Jei kelionės laikas kažkas bus negerai arba gauti beviltiškai prarastas, ne vieną gerai gido ir vairuotojo, kuris galės suteikti pagalbą. Kelion ÷ s planą ir terminų integruoti bus jūsų pačių rūpestis. Visi stresas ir atsakomybė gulės tik ant savo pečių. Gastrolių grupės išmokos už jus, deja, nėra. Keliauti savarankiškai ir yra tokie pat saugūs kaip ir didelėms grupėms, o kartais gali jaustis vienišas, nes niekas pasidalinti įspūdžiais. Be to, nesvarbu, kaip juokinga tai gali pasirodyti, nebus kelionės kompanionai, galėsite nufotografuoti! Individualūs keliautojai dažnai tenka susidurti su tuo, kad išlaidos gali būti didesnės, nes nėra nė vieno, su kuriuo praleisite viešbučio kambarį, važiuoti taksi išsinuomoti automobilį ir kartu virti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *