Nežinomas Kryme – Kacha, atsiliepimai apie poilsio

Vakarinėje pakrantėje (23 km nuo Sevastopolio) yra nedidelis miesto kaimas, kuris yra labai turtingas Kryme – Kacha. Atsiliepimai apie esančių šiame kurorte labiausiai prieštaringas. Daugelis turistų yra raving apie laukinę gamtą srityje, arti didelio miesto su dviejų galių ir demokratinių kainas laivynų. Kiti vadina tai kurortas yra puikus pavyzdys, “nemirtingumo Sovdepiia” ir žada atvykti dar kartą. Kas yra teisinga, pabandykite suprasti šį straipsnį.

Taigi – Vakarų Krymas, Kacha. Atsiliepimai Poilsiautojų čia su “minus” daugiausia susijęs su neto, bet tikriausią šio žodžio prasme, laukinių paplūdimio. Ir ne todėl, kad degintis nuogas, bet todėl, kad jis nėra įrengta laisvalaikio keliautojams. Tačiau, jūs galite nueiti poilsines keliones lektuvu į ant metalo kopėčių ir švaraus smėlio ir šilta jūra paplūdimys gali kompensuoti gultų trūkumas ir dušu. Tačiau kitas vietos paplūdimio atostogų trūkumas – kaitintis reikia gyventi baimėje griūčių ir nuošliaužų, kurios Kaććh, deja, nėra neįprasta. Tiesą sakant, reikėtų pažymėti, kad kai laukinis paplūdimio lankytojus – tai “paryškinti”, kuris kasmet pritraukia juos į Krymą. Kacha, kurie palikti atsiliepimus apie labiausiai teigiamą, leidžiant jiems jaustis laisvai nuo civilizacijos, savo privalumus ir trūkumus.

Priekaištas šis kaimas gali trūkti pramogų. Tačiau šeimos kurortas labai tinka. Pirma, čia yra tylu ir ramu. Minimalus transportas ir triukšmingas jaunimas. O jei norite keliones i kanarus daugiau ryškių įspūdžių, į Sevastopol su savo vandens parko ir pramogų – rankos. Antra, visi tą patį, ir šio “dykumoje” turi visų Krymo kurortų, pramogų charakteristika – galite važinėti bananų valtis, katamaranai, vandens motoroleris. Jame gerbėjai Ekstremalus sportas – sklandant. Be to, į Kaććh turi teniso klubas ir ekskursijų agentūrų, kurios mielai parodys norintis visą Krymą.

Kacha, apžvalgos dviprasmiška šiuo klausimu, taip pat galite nustebinti savo istorinių paminklų. Ne toli nuo gyvenvietės yra urvas vienuolyną, kuris atsiveria plentu (galima perduoti Bakhchisarai). Prie turistų slėnyje įėjimo yra įvykdyti Kaczynskis vartai, kur manoma, kad norą, kuris, sakoma, turi tendenciją išsipildyti. Už vartų atsiveria didinga Kachi-Kalon, uolos, kuri keliones i bodruma susiformavo nedidelė bažnyčia, su daug vietos dėl 11:50 žmonėmis iš viso.

Poilsis Kryme (Kacha ne išimtis) gali būti atliekama viešbučiuose ar pensionus, ir privatus sektorius. Tačiau, tai nėra šis kurortas siūlo platų apgyvendinimo. Jie yra, bet jų yra nedaug, ir paslauga yra tikrai ne aukščiausiu lygiu. Bet turistai visada laukiami privačiame sektoriuje. Jis yra keturių ar penkių gatvėse, kad paleisti palei jūros teritorijoje ir turėjo ne daugiau nei šimtai namų kiekvienas. Kainos už nakvynę yra labai prieinamos.

Gana galbūt pigiausias ir lengviausias atostogų siūlo Kacha (Krymas). Paplūdimys, nors su žemės nuošliaužos, čia yra švarus, jūra – šiltas oras – saulėta, todėl kaime jūs galite gauti gerą paplūdimio atostogų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *