Norite aplankyti garsaus Anglijoje? Tada jums reikia žinoti apie britų konsulatas

Didžioji Britanija yra ne tik jo vidinis mentalitetas, valstybės sistema, bet ir gaunant vizą reikalavimai. Jei patekti į bet kurią Europos Sąjungos šalyje yra labai lengva gauti, ir neprivalo šiuo daug laiko ir pastangų, tada į Angliją gauti daug sunkiau. Nėra pakankamai užpildytas klausimynas ir paso buvimas yra būtina surinkti daug paklausimų apie šeimyninę padėtį, darbą ir pajamas. Kai kuriais atvejais reikia rekomendacinius laiškus iš mokyklos. Todėl bandyti spręsti šį klausimą išsamiau.

Pirma, jums reikia susipažinti su visais popieriaus darbų, išsiaiškinti, kokius dokumentus reikia pateikti britų konsulatas gauti vizą. Labai svarbus tikslas jūsų vizito į šią šalį, anglų kalbos ir karinių pigūs lėktuvų bilietai ar teismo įsiskolinimų nėra. Iš pradžių, galite apsilankyti oficialiame tinklalapyje konsulate ir rasti reikalingų dokumentų vizai išduoti sąrašą. Kai asmens duomenys gali būti pildomi tiesiogiai internete ir gauti atsakymą į savo klausimą į savo el. Konsuliniai pareigūnai po nustatytos datos, paraiškos pateikimo turi interviu, per kurį bus paprašyta asmeninius klausimus, peržiūrėti užpildytus klausimynus. Jie taip pat išbandyti žinių anglų kalbos lygį. Privalo pateikti pajamų, šeimos sudėties pažymą.

Surinkus visus reikiamus dokumentus, turi sužinoti viską apie britų konsulatas. Kaip ir visos Anglijos biuruose, apskritai ambasada dirba tik darbo dienomis, šeštadienį ir sekmadienį yra poilsio dienos. Be to, jis yra londonas kaunas uždarytas valstybinių švenčių dienomis (sausio 1-2, 07-08 sausis, kovo 8, Didysis ketvirtadienis, Didysis penktadienis, Velykos, gegužės 9, Karalienės gimtadienis – gegužės 23, diena iš Rusijos Federacijos, Nacionalinės vienybės diena lapkričio 4 ir Kalėdos 25, 26 ir 29 gruodis).

Britų konsulatas Maskvoje įsikūręs Smolensko, 10, pašto kodas kranto – 121.099. Susisiekite su ekspertų metropolinės departamentas, skambinkite (495) 956-7200, faksas (495) 956-7201. Informacija nuoroda internete naudodami oficialios svetainės. Britų vizų buveinė yra Didžiosios Savvinskaya Lane, 12. Britų konsulatas yra atviras darbo dienomis, iš atliktų 09:00-4:00 dokumentų priėmimu, pasirengę išleisti už 04:00 vizos iki šešių.

Britų konsulatas Sankt Peterburge atvira nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 09:00 iki 17:00. Jis įsikūręs ant proletariato diktatūros, 5, pašto kodą ryanair lt zonos – 193.124. Kontaktiniai telefonai ir fakso numeriai, kurie gali būti prieinami su bet kokiu klausimu, taip: 320-32-39, 320-32-11 (kodas 812). Laiškai, elektroniniu paštu gavę bendrą atstovavimą Anglijoje Rusijoje klausimynai. Britų konsulatas dirba su piliečių Leningrado regione, Pskov, Murmanskas, Archangelskas, Karelija, Vologda ir Naugardas Respublikos prašymus, kiti piliečiai kreipiasi į Maskvos centrą. Pagalba vizas teikiant vizų centras Didžiojoje Britanijoje, departamentas yra įsikūrusi Lake Lane, 7, pašto kodą – 191014 (metro stoties “Ploshchad maištas”). Mes neturėtume pamiršti, kad prašymą išduoti vizą gali būti Maskvoje, ir ruošiasi dokumentus turėtų būti Sankt Peterburgo tik. Tiksli informacija gali būti rasti telefono numerio (495) 784-71-44 (rinkliavos mokama už 75 rublių per minutę), taip pat interneto svetainėje. Visi dokumentai turi būti originalo, tačiau ji turėtų dėti papildomas kopijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *