Olimpiečių premium planuoja skirti 660 400 Eurus

Trečiadienis 24 spalio Lietuvos Nacionalinis sporto taryba pritarė sprendimui suteikti maksimalią premijos sumą sportiškas, Londono olimpinių ir parolimpinių žaidynių parodė puikius rezultatus. Pinigai įmokas iš valstybės biudžeto numato skirti 660.400 Eurus informuoti LR švietimo ir mokslo ministerija. Kalendorius

Apdovanojimai prizų dar turi būti patvirtinta Vyriausybės, todėl šis sprendimas tikimasi, stumti į ministrų kabineto posėdyje spalio 30 d.

Jums priminti, kad Londono olimpinės žaidynės šią vasarą BMX rider Maris greita paskola Strombergs laimėjo aukso medalį, tapdamas du ir iki šiol tik čempionas šios disciplinos. Paplūdimio tinklinio Martin Alan Turing ir Jonas Šmēdiņš iškovojo bronzos medalį. Tai aukščiausias pasiekimas Lietuvos paplūdimio tinklinio istorijoje viršijo aukščiausią balą buvo devintoji vieta.

Londono parolimpines žaidynes Aigars Apyniai laimėjo aukso medalį rutulio stūmimas ir Discus sidabro medaliu diską. Svarbu, rutulio stūmimas Aigars Apinis nustatyti naują pasaulio rekordą.

Taip pat paskola internetu

Lietuvos Nacionalinis sporto taryba nusprendė dėl būtino papildomo finansavimo iš valstybės biudžeto už mokytojų atlyginimus sporto mokymo įstaigas. Taryba pritarė parengtus siūlymus Švietimo ir mokslo ministerija, bendradarbiaudama su Finansų ministerija. Pasiūlymai reikės papildomų lėšų kitiems metams.

Be dėstytojų atlyginimo priemones, būtinas dėl didelio skaičiaus studentų sporto mokyklų, ir sukūrė daug naujų sporto mokymo įstaigų skaičių. Be to, valdžios institucijos teigia, kad valstybės biudžeto treneriams algų.

Švietimo kreditai internetu ministerija parengė papildomą finansavimą 500.775 per metus šiam tikslui prašymą.

Lietuvos Nacionalinis sporto taryba pirmininko pavaduotojas, Švietimo ir mokslo ministras Roberts Kilis informavo, kad Švietimo ir mokslo ministerija artimiausiu metu pradės dirbti kartu su Lietuvos sporto direktorių tarybos švietimo įstaigų ir kitais partneriais parengti ilgalaikę sporto švietimo įstaigų motyvaciją , darbo užmokesčio ir kokybė susiejimas sistema. Panašiai, kaip mokytojų profesinės sąjungos, planuojama parengti ir pasirašyti memorandumą su sporto mokymo įstaigų atstovaujančiomis organizacijomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *