Pasirinkimą Toyota Auris aptarnavo visai šeimai!

Neseniai vidaus keliais, antra modifikacija priekinių šeimos hečbekas Toyota Auris 2014 C-Class. Gamintojai: Toyota gamyklose Jungtinėje Karalystėje ir Turkijoje. Gaminamas tik dvi versijas mašina: su trijų arba penkių durų. Šiuo greitu ir erdvus automobilio istorija pradeda skaičiuoti nuo 2007, kai pirmasis modelis buvo sukurtas remiantis projektavimo Toyota Corolla. Vadinamas Toyota Auris kilęs iš lotyniško pavadinimo gerai žinomas aukso, kuris yra žodžio Kudos.

Modelis tikrai yra sėkmingai įgyvendinami Europos automobilių rinkos sinonimas. Antroji versija konceptualių permainų: kūno dizaino ir šiek tiek padidėjo dydis. Jo matmenys ilgis, plotis, aukštis autoremontas fabijoniskese dabar yra 4275 mm, 1760 mm, 1460 mm, atitinkamai. Ratų bazė: 2600 mm Lygu; klirensas, deja, sumažėja 10 mm, bet jis yra tinkamas mūsų keliuose (140 mm)

.

Diapazonas variklių, tiekiamų į Toyota Auris, apima automobilinis benzinas, variklio tūris 1,33, kuris išvysto galią 99 AG Variklio galia ir 132 AG 1,6 Dyzeliniai varikliai yra naudojami taip pat Darbinis tūris 1,4, 2,0, 2,2. Visi pirmiau minėti varikliai modernizuoti ir atitinka Euro-4 standartus. Hečbekas įveikia barjero šimtus 13,1 sek. Automobilio variklis veiks bendradarbiaujant su penkių ir šešių greičių mechanine pavarų pavaru dezes remonto kainos vilniujea automatine pavarų dėže. Maksimalus greitis – 175 km/h. Know-how Toyota – verslo tolygus variatorius Daugiamodės. Pakaba Toyota Auris standus pakankamai gerai atlaikyti kelių netikėtumai. Priešais MacPherson ovský, gale – kelių sustiprintos

Virš pertvarkyta organizme šis modelis rimtas darbas toyotovskie dizaino centras ED2. Kūrybiškumas kyla iš riboto rombo formos mados priekinio žibinto montavimo, vizualiai tęsti pjovimo linija gaubtas, buferį galingas su integruotais rūko žibintais, patobulinta grotelių, skiriamojo smailu gaubtu žemyn. Toyota Auris apibūdina atnaujintą išorę: priekinių žibintų vienetų elegantiškai sulankstyti sparnus automobilį, kuris, savo ruožtu, galų stilingas platus ratų automobilio stabdziu remontas arkos. Pagerinta aerodinamika: sumažinti oro pasipriešinimo koeficientą 0,28. Gamintojas įspausti pusės pabrėžia greičio simbolių hečbekas. Dizainas laivagalio sportiškas automobilis taip pat pabrėžė: labai lengvas stiklo galinių durų apdaila, stilingas, galingas galinis bamperis, originalus optikos.

Viduje Toyota Auris, tiksliau, jo salono išdėstymas taip pat sudėtingas dizaineris iš naujo peržiūrėti. Lyginant su ankstesniu modeliu, atnaujintą vairo, prietaisų skydelis, borto kompiuteris. Erdvus bagažinė – 360 litrų. Oro filtras ir klimato kontrolė, dviejų zonų klimato kontrolė – tai elito rinkinį. Tarp galimų variantų – Elektroninė tormsistema, parkavimo pagalbos, apšildytos priekinės sėdynės, vairuotojo ir keleivių – oro pagalvės, quad garso. Jei norite pirkti ekonomiškas ir subalansuotą hečbekas viduriniosios klasės, tai – Toyota Auris. Automobilių kaina – 21.800 $ (mechaninė pavarų dėžė) ir 23.800 $ (automatiniai)

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *