Patrauklus ir patogus Viešbučiai Paryžiuje

Kasmet Paryžiuje imtis didelį srautą iš įvairių kategorijų svečiams. Iš viso pasaulio atvykti ir įsikurti Paryžiaus viešbučių daugelio turistų bei verslininkų ateiti kultūrą ir mados žmonės, kūrybinių profesijų atstovams, studentams ir senjorams, poroms, vestuvių kelionę – visi atsiduria čia jaukius kambarius.

Kodėl visi taip traukia į Paryžių? Daugelis iš mūsų žino nuo vaikystės apie tai iš knygų Dumas Hugo vėliau perskaičiau knygą “Notre Dame de Paris”. Garsusis Eifelio bokštas yra žinoma, kad beveik kiekvienas vaikas, Luvro, Senos, Eliziejaus laukų ir Monmartro pavadinimai nėra tik tušti žodžiai ir simboliai miestą. Tai Europos kapitalo mados, kur garsiausi mados namai. Čia išsiskyrė apie Coco Chanel ir Edith Piaf pasaulyje. Tai puikus Prancūzijos vynai, gurmaniškų lektuvu bilietai i maljorka skonių, nuostabi įvairių sūrių, maisto ruošimo ir išlikę senųjų ketvirčius bohemišką atmosferą. Nicos šildytis po saule gatvėse, žiūrėti jaunų mamų su vaikais, senų vyrų Paryžiaus. Tai idiliškas akyse.

Tiems, kurie praleidžia Paryžiuje atostogas, labiausiai jaukus viešbutis, įsikūręs miesto centre. Tai labai patogu nueiti į ekskursiją, aplankyti muziejų. Turistai laukia senų gatvių ir jaukioje kavinėje su puodeliu kavos ir šviežių raguolis nepakeičiama. Paryžiuje, daug trijų žvaigždučių ir keturių žvaigždučių viešbučiai. Žinoma, taip pat yra klasės viešbučių 5 žvaigždučių, tačiau šie viešbučiai Paryžiuje teikti prabangus, beveik karališką apgyvendinimą su atitinkamomis kainomis.

Miesto centre įsikūręs trijų žvaigždučių viešbutis Carlton-aisiais, jo svečiai gali mėgautis pasivaikščioti kiekvieną Monmartro dieną, pažvelgti į ryškiai šviečia žiburiai lektuvu bilietai i faro “Moulin Rouge”. Šis nedidelis viešbutis yra tik 10 kambariai, bet čia yra nuostabus, tiesiog namų dekoro. Nepaisant savo mažo dydžio, yra verslo centras ir visos būtinos sąlygos gyventi. Daugelis viešbučiai, esantys Paryžius, esančios centre, yra labai mažas dydis, vis retai viešbučių kompleksai 100-200 kambariai. Dažniausiai viešbučiai, esantys Paryžius yra 30-50 kambarių. Be operos rajone yra vienas iš tų viešbučių Operos Luvras Paryžiuje, kur jis gyveno, kai toks garsus dailininkas Henri de Toulouse-Lautrec.

Netoli Montmartre Hotel Montrose. Be jos, parduotuvių, teatrų, restoranų ir barų daug. Šis nedidelis viešbutis kompleksas susideda iš 36 kambarių iš viso, tačiau jis turi viską, ko jums reikia geram poilsiui ir darbui. Keturių žvaigždučių viešbučiai Paryžiuje, kaip taisyklė, daugiau nei pigus skrydziai i sarm el seicha trijų žvaigždučių. Tai nestebina, nes aukštesnį statusą reikalauja viešbučius teikti platų paslaugų ir didesnių reikalavimų dėl jų kokybės. Žinoma, tai reikalauja daugiau darbuotojų ir pelningiau aptarnauti daug kambarių.

Paryžius viešbučiai yra neįtikėtinai jauki ir romantiška, pritraukia daug mėgėjams. Jie ir išsitraukia draudžiama įsipareigoti tokiam įvykiui, vakarienė viešbučio kambaryje. Tai nėra oficiali tarnyba, kai decorously tarnauti maisto į kambarį ir kontrabandinių protaschennaya pusę skrudintų vištienos, nuostabi butelio Prancūzijos vyno ir sūrio. Kaina patraukti vaisių desertas, jie parduodami gausa gatvėse ištisus metus. Mango, braškių ir ličiai neįtikėtinai saldus ir skanus. Išplėsti nepamirštamą malonumą kelionę į Paryžių, pirkti kuo daugiau suvenyrų. Tarp jų turi būti kilniausi Prancūzijos sūrių ir populiariausių prancūzų bordo. Atminkite, kad kelionė į Paryžių yra privalomas stebuklinga ir romantiška patirtis, šis šviesus šventė, kuri visada su jumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *