Pavojinga baseinai Maskvoje

 

Tion> Nuotrauka: ITAR-TASS

Tion>

Maskviečiai rizikuoja savo sveikata. Nepriklausomi ekspertai išbandė apie populiariausių atostogų vietų sostinės gyventojų saugumą ir nustatė, kad turi būti labai atsargūs, o maudytis labiausiai žinomų rezervuarų. Visiškai saugus ten buvo tik du Maskvos paplūdimys. RPN įspėja, kad nekreipti dėmesio į ekspertų rekomendacijas neturėtų kada.

Ankstyvą pavasarį ir neįprastai karštą vasarą žymiai padidino Maskvos tvenkinių populiarumą, nes zonų šeimoms. Bendrovės specialistai Ecostandard neseniai atliko nepriklausomų studijų oficialių SES populiariausių atostogų paskirties vietas iš maskviečiai zonoje seriją.

Ekspertai išnagrinėjo paplūdimio dėmės kapitalo yra labiausiai saugus ir patogus visai šeimai. Specialistai, suinteresuoti ne tik vandens cheminės sudėties ir jame buvimas bakterijų ir parazitų, bet ir paplūdimių išvaizda, jų apsaugos lygį, taip pat automobilių stovėjimo ir patogus privažiavimas prieinamumą.

Rezultatą palankiausią likti kalbant apie ekologiją, paplūdimiai šiandien palyginti pigius bilietus į Kosą patogu čia flymaster.lt/graikija/kosas.php pasigirti White Lake, esantį sostinės rytuose, ir vaizdingos įlankos , kuris nėra toli nuo Rublev. Tiesiogiai ribojasi su šių vandenų teritorijoje gerai įrengtas ir įžuvinti su viskas, ko jums reikia. Tačiau jei Baltoji ežero ekologinė aplinka gali būti laikoma beveik tobula, vaizdingos įlankos šiek tiek nuodų šalimais esančių įmonių gyvenimą.

Meshcherskomu tvenkinys ir miške Sidabrinė yra mažiau pasisekė tvenkinys. Nors šios zonos gerai sutvarkytas, ir net jeigu su sidabro Mediena automobilių, vandens kokybė teigia aplinkosaugininkai, jei ne mirtinas. Šios sritys, kartu su dideliuose soduose labai šiukšlinas tvenkinys buvo nurodyta speciali grupė. Dėl šių paplūdimių ekspertai nerekomenduoja žmonės eiti imuninė sistema nusilpusi ir vaikai.

čempionas negatyvumo buvo Troparevsky tvenkinys, Khimki tvenkinys a pirkti bilietus į Bremeną jau galima puslapyje http://flymaster.lt/vokietija/bremenas.php ir tvenkinys ant Sparrow Hills. Pastarasis paprastai neturi jokios infrastruktūros, bet jis turi kaimynystę su pramonės įmonių skaičiaus. Daugelis palieka noreti geresnės, ir vandens kokybę: bakterijų, skaičių, parazitai, turinys iš cheminių medžiagų skaičius yra daug didesnis nei leistina rezultatus.

Kūnai Troparevo Khimki ir paprastai gerai kraštovaizdžio ir saugomų teritorijų, bet kitaip skundai yra tas pats – šiukšlių, mikroorganizmai, parazitai, ir cheminė sudėtis. Plaukti čia nerekomenduojamas, ir ant Sparrow Hills tvenkinys, šiuo metu net pavojingas.

Aplinkosaugininkai

Patikrinti net mėgstamiausia maudymosi vieta daug maskviečiai – fontanas ant atletikos maniežas aikštėje. Faktas: fontanas vanduo yra pripažįstamas beveik tobulas. Kitas dalykas yra tai, kad fontanas, įsikūręs sostinės širdyje, gerai saugoma, ir maudytis jame galima laikyti chuliganizmu.

Reikėtų pažymėti, kad duomenys iš nepriklausomų ekspertų keliais aspektais nesutampa su oficialia visada surasti pigius lėktuvų bilietus į Las palmą patogiausiai internetu http://flymaster.lt/ispanija/las-palmas.php SES poziciją. Taigi, atsižvelgiant į naujausią informaciją apie svetainę Rospotrebnadzora Baltųjų ežero poilsio zonoje nurodymų uždrausti maudytis: rezultatai laboratorinių tyrimų mikrobiologinis patenkinama, nors anksčiau pretenzijos ežero nebuvo.

Kadangi laikraščio STEBĖJIMO spaudos centras Rospotrebnadzora vandens mėginius poilsio zonų su plaukimo specialistų SES korespondentas imtasi per savaitę, o atsakydamas į skundus iš gyventojų – ir dar daugiau. Paprastai aukos tserkarioz maskviečiai. Šie parazitai gali sukelti vandens paukščiai žmonėms sunkios odos ligos.

Studijų institutas Medicinos parazitologijos ir tropinės medicinos pavadintas Martsinovskii parodė, kad daugiau kaip 60% vidaus vandens telkiniuose miesto (tirtų numeris) atlikti žmogaus infekcijos riziką, 20% vandens telkinių, ši rizika yra labai didelė.

Ėjimas pobūdžio, atkreipti dėmesį į požymius, kurie leidžia arba draudžia maudytis, ir neskubėkite į bet balutę – ekspertai pataria tro miestą Maskvoje. – Priešingu atveju, galite susižeisti atsistojus nieko veriantis, kirpimo ir pataikyti į vandenį, aptraukto Driftwood ar kitu objektu.

Jei jaučiatės po maudymosi klausimą atidėti gydymą gydytojas nėra būtina bet kuriuo atveju, užkirsti kelią tro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *