Piratų laivas Bulgarijoje ir Kelionė į Stambulą

Nuostabi patirtis peraugti į kelionę autobusu į Bulgarijos mieste Sozopol, kurie taip pat gali mėgautis Baltijos regionui kultūrinę ir istorinę architektūrą – mažas, medžio ir akmens pastatai pastatyti uolų plotas paplūdimio. Rugsėjo pradžioje vyksta miesto meno ir kino festivalis Apollonia. Sozopolis, kuris taip pat žinomas kaip Saint-Tropez Bulgarijos, kada nors matė, mes aplankyti garsiausių pasaulio žvaigždės kaip Angelina Jolie ir Bradas Pittas.

Poilsiautojai, kurie nori sužinoti daugiau apie Bulgarijos kurorto zonoje, bus tikrai mėgautis Jeep safari netoliese kaimas peržiūrėti ir miške iškylą. Uuuu…! Arba tai gali būti labai? Ne per daug, nes kelionė yra visiškai saugūs ir vyksta dienos metu, bet sas garantuoja nuotykių dvasia, nes pramogų sąrašas gamtos parkas, krioklys, urvas ir istorinis draustinis Brašljana.

Piratų laivas
Nuotykių, kuris bus įdomus visai šeimai. Piratų laivas išplaukia iš Bulgarijos uostamiesčio Varna į kurį kurortų Albanas, Golden Sands ar Pr. Konstantinas vyks autobusu. Kelionė į piratų laivą yra kaip šou, kuris taip pat dalyvavo tame pačiame dalis turistų, nes renginys vyksta per vidurį tarp dviejų ar trijų piratų laivus, po kurių laivas nukrenta inkarą ieškoti paslėptų lobių, piratų gerti alų ir pop balionai mūšį. Kodėl piratai pop balionai? Tai geriausia užduoti sau Juodosios jūros piratai.

Kelionė į Stambulą Bulgarijos kurortuose
Ką jūs pasakytumėte pigus skrydziai i lisabona apie kelionės kelionę? Tai įmanoma, nes iš Bulgarijos kurortuose skaičius gali eiti į dviejų dienų kelionę po didžiausių ir garsiausių Turkijos mieste Stambule. Ši kelionė yra įmanoma eiti abu Sunny Beach ir Golden Sands ir Albena u kurorte. Kelionė bus įdomi ir įdomus, nes be mečetės ir kt. kultūros ekskursijų galite pasimėgauti tradiciniais turkų patiekalų, taip pat išjungti valtis palei Bosforo pamatyti sultono vasaros rezidenciją. Prekių mėgėjams galės išbandyti savo derybų įgūdžius Stambulas labiausiai uždara rinka Kapali Charshi.

Žinoma, vizitas į kitą šalį siekiant visapusiškai pasinaudoti jos kultūra, tikrai tradicinių estonian air patiekalų degustacijos. Ir Bulgarija turi pasiūlyti. Bulgarų virtuvė ypač pobūdis karštas klimatas, todėl čia yra ypač populiarus su daržovių ir vaisių veislės.

Bulgarų šaltibarščius
Šaltibarščiai, kad yra ypač populiarus vasarą, pagaminti iš jogurto, agurkų, žali ir graikiniais riešutais.

MUSAK remiantis baklažanų ir maltos mėsos. Šis patiekalas yra taip pat populiarus Graikijoje.
Gjuvečs – troškinys, remiantis iš daržovių (morkos, baklažanai, svogūnai, ir tt) ir jautienos įvairovė.

SIRENE sūris – tradicinis bulgarų sūris, kuris yra prijungtas prie įvairių salotų ir kepinių.

Bulgarų vynas taip pat galėtų būti naujas ir įdomus atradimas. Jei jau viesojaties šalį, kuri gamina specialios vyno paragauti.

Visi šie delikatesai gali pabandyti vieną iš daugelio mažų restoranų ir tradicinių Bulgarijos Juodosios jūros kurortuose, gyventojų būdingas kai pietų svetingumą ir temperamentas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *