Poilsis Balyje (Indonezija)

Jei jūsų kelionė, pateksite į šalies gelmėse – vietos pažvelgti į jus, kad išskyrus Dievą. Europiečiai retai būna čia. Žmonių nemetisies kelio priešais jus, bet dėmesio bus toks didelis, kad jūs manote, kaip Kolumbas. Tuo turistų atvyksta daugiausia vaikai arba. Draugiškas smalsumas yra labai būdinga vietos gyventojų.

Kitas vietinis įprotis – paliesti jums pokalbio metu. Jie yra pigus lektuvu bilietai labai emocionali ir net gali jus už rankos. Tai speciali turtines izradums. Jokiu būdu nepamirškite nusiauti batų, vaikščiojant po šventyklą.

Daugelis Indonezijos kaimų pateksite į aukščiausius garbingi svečiai. Jei norite arti pažvelgti į vietos gyvenime verta eiti į kaimą gelmes. Atvykus į kaimą, įvežamos pigus skrydziai i briuseli pirmiausia, vietos vadas ir gauti jo leidimą gyventi kaime, jums bus pasiūlyti ne tik apgyvendinimą, bet ir maistas. Jums nereikia sumokėti už būstą, tačiau būtų gerai palikti dovanėles lyderiui – cigaretės, nuotraukos ar kažkas.

Valiuta. Indonezijos nacionalinė valiuta yra rupija. 1 USD = 9300 rupijos. Akcijų turi banknotus pigus skrydziai i amsterdama ir monetas: Monetos 5, 10, 25, 50, 100, 500 ir 1000 rupija; Pastabos: 100, 500, 1000, 5000, 10.000, 50.000 ir 100.000 rupijos. Vietine valiuta pašalinimas ir šalies įvedimas ribotas – ne daugiau kaip 50.000 rupijų.

Oficiali kalba yra Bahaza. Turizmo sritis jums suprasti jį anglų ir vokiečių kalbomis. Bet apskritai šioje 300 skirtingų dialektų šalyje. Kalba tokia turtinga net, kad supančios gamtos. Balio sala turi savo kalbą, tačiau praktiškai visur suprasti kalbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *