Prancūzija. Naudingi patarimai keliautojams.

Narkotikai yra draudžiamos. Be to, nepriklausomai nuo narkotikų vartojimo vietoje (pvz., jei vaistas vartojamas daugiau Latvian prieš išvykstant), jei kojos buvo rasti medicininės apžiūros JAE, tarkim, sulaikymo apsvaigus renginio teritorijoje, sprendimas bus keliamas ir yra apsvaigus ir narkotikų vartojimo. Oficialiai alkoholiniai gėrimai parduodami tik oro uostuose ir viešbučio baruose ir restoranuose (alaus skardinės kainuoja apie 3USD). Bet kuri valiuta, gali būti importuojami ir eksportuojami be jokių apribojimų.

Taksi

Dubajus Šiuo metu yra dviejų tipų taksi – taksi ir skaitikliai ir bendrovė “Dubai transporto” taksi įrengta metrų. Pastaraisiais įlaipinimo mokėti 2 dirhamų ir tada 1 dirhamas kiekvienam kilometrui. Taksi ir skaitikliai geriau susitarti dėl kainos. Minimali kaina yra taksi – 5 dirhamų.

Oro uostai

JAE yra 6 tarptautiniai oro uostai Abu Dabis-Al Ajna, Sharjah, Fujairah ir Ras Al haima miestuose. Nusileidus orlaiviui jūs einate į oro uostą. Tinkamas laikas aplankyti neapmokestinamų prekių parduotuvė – Pareiga nemokamai! Atvykus verta pirkti tik alkoholinius gėrimus ir cigaretes. Su kitų produktų pirkimo nerekomenduojama skubėti, tk, pirma, viduje jie gali pirkti pigiau, ir, antra, jūs visada galite grįžti ji paspesiet daryti.

Gėrimas yra viskas atvirkščiai – neapmuitinamų prekių parduotuvės yra visi realus ir turi gana didelį pasirinkimą. Pigiau nei neapmuitinamų prekių parduotuvėse Jūs Emirates juos visur nenopirksiet, be to, ne taip lengva rasti vyno parduotuvė JAE. Paprastai 2-3 buteliai per asmens pareigos įdėti be problemų oro uostuose visoje Emyratuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *