Rail Baltica projektas pažadėjo 85 % ES bendro finansavimo nebus lengva gauti ekspertų vertinimus

Rail Baltica projektas pažadėjo 85% ES bendro finansavimo nebus lengva gauti ekspertų vertinimus
Nors geležinkelių projektas “Rail Baltica” oficialiai pažadėjo 85% ES bendro finansavimo nebus lengva pateikti realūs ir parodyti tarptautinį santykiai kūrimo tinklą “FIPRO” atstovas Jan Ahlskogs.

Jis aiškina, kad iš Europos Sąjungos biudžeto visa buvo sumažintos, ir nepaisant ketinimą suteikti 85% bendrą finansavimą “Rail Baltica”, tai nebus lengva, kaip ir kitų projektų, kovojančių už tuos pačius pinigus.

Taip pat yra galimybė, kad ne visi iš lėšų aukščiau bus naudojamas kartu su tiek laiką ir terminus, dalyvaujančių šalių sugalvoti būtinų veiksmų.

Dar verta apsvarstyti, ką apie tai, kad transporto komisaras S. Kallas SIMAM besibaigiantis transporto komisaro pareigas eina poveikį aiškina ekspertas.

Kaip pranešė projekto “Rail Baltica” 2 “suteikia naują 1435 mm arba Europos vėžės geležinkelio linija statyba Baltijos šalyse. Latvija moka 1270000000 € (880 milijonų) litų, tačiau visose trijose Baltijos šalyse – 3680000000 € (2,56 mlrd.) Europos Komisija gali bendrai finansuoti 85% visų projekto išlaidų. 2015 prašymas finansavimas bus pateiktas Europos Komisijai 2016 metų gali pradėti darbą. Daugiau numatytas finansavimas iš kito finansinio laikotarpio Pinigai – 2020 metais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *