Rūko Tita Brexit daro atsiras aistras

Kai šią vasarą Didžiosios Britanijos piliečiai nusprendė palikti ES, jie nesąmoningai atvėrė duris į šimtus kurių išdėstymas užtruks keletą metų. Politikai pripažįsta, kad jie taip pat gali tai padaryti nepagūt laiką.

ES pokytis

“Europa yra būklė”, sakė Europos Parlamento ir ES pagrindinės šalies derybininkas Guy Verhofstadt atstovas, remdamasis ekonominiais klausimais, migracijos krizės, saugumo problemas ir nesėkmes bankų sektoriuje Sąjungoje. “Bet tuo pačiu metu suabejojo ​​ES, kuri pati buvo matomas ženklas britų piliečių sprendimą palikti ES egzistavimą. Derybos prasidės kovo pabaigoje, jie truks dvejus metus,” sakė politikas, sakydamas, kad lygiagrečiai su derybomis Brexit reikia parengti reformų planą sąjunga.

Palyginti su Brexit klausimą, Briuselio politikams apie ateities planus, atrodytų, labiau linkę kalbėti žurnalistai. Pavyzdys, kad pagrindinis derybininkas Verhofstadt paspauskite renginys Briuselio ateityje paliko apie 10 minučių po to, kai ji pradeda masazas kaune, taip rodydamas į šiuo metu negali atskleisti kortas visam žemynui jautriu klausimu noras.

Šiuo metu pagal plėtros reformų dokumentų ir pasiūlymai – vieną iš dokumentų, yra rengiamos atsižvelgiant į dabartines aplinkybes, galimybė, tai yra, kaip paaiškinta Verhofstadt turi būti peržiūrėtas, kurie gali būti padaryti naudojant įrankius. Kitame dokumente kalbama apie euro zonos ateitį, bet dar kiti svoriai reformų galimybes.

Pats Verhofstadt pasiūlyta nemažai Europos Komisija (EK) numatyta tradicinių pirmininkavimo ES apleidimo struktūrines reformas.

Savo ruožtu, pavyzdžiui, Mesedesas Bresso ir ELMAT Brock ataskaitoje, skirta jau galiojančios sutartys ir procedūros naudojimas, sakė, kad ES turėtų pereiti prie balsavimo bent dėl ​​pagrindinių klausimų, siekiant išvengti ateities situacijas, mažuma blokavimo sprendimus. Tuo pačiu metu politikams tai rodo, kad turėtų būti sustiprintas nacionalinių parlamentų vaidmuo siekiant užtikrinti, kad priimami ES sprendimai būtų kuo arčiau žmonių.

Be to, kalbant apie ES finansų ir pinigų politikos, ji buvo ne kartą minėta, kad ne tik piliečiams, bet net institucijos visiškai suprasti ES finansavimo tvarką.

Didžioji Britanija taip pat tyli

Britų pusė dienos derybų ar konkretų elgesį, pažangą nekalbėjo. Dabar, po žiniasklaidos spekuliacijos rodo, kad Didžioji Britanija Brexit kalba daug dėmesio bus skiriama migracijos problemą, portalo delfi.lt sakė Latvijos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje, Manfredas lituoti.

Nors ji pažymėjo, kad šiuo metu nėra oficialaus pranešimo nebuvo. Ambasadorius taip pat sakė, – aišku, kad Latvijos piliečiai, kurie dirba Didžiojoje Britanijoje, per ateinančius dvejus metus jokių pokyčių neturės įtakos, bet tada situacija gali pasikeisti.

Savo ruožtu, britų premjeras Teresė Mėja praėjusią savaitę, susitiks su Europos Parlamento nariai ir ES vadovų sadusmojusi daug, sakydamas, kad iki Jungtinės Karalystės pasitraukimą laiko ketina išlaikyti pagrindinį vaidmenį priimant sprendimus, praneša “The Guardian”. Krikščionių demokratų lyderis Europos Parlamente, Manfred Weber nurodė, kad ši situacija nėra normali – jei valstybė palieka klubą, tai nėra normalu, kad jis pats taip pat sprendžia dėl klubo ateities.

Požymiai, kad Brexit aistros bus griežtinti įsigalios, taip pat yra gandų, kad paskutines dienas jau pradėjo cirkuliuoti, kad EB ir Europos Parlamento įvairūs politikai pareikalavo, kad derybos dėl panaikinimo vyks prancūzų kalba. Tiesa, tada jis atkreipė dėmesį, kad nėra susitarimo dėl oficialių derybų kalba. Vokietijos kanclerė Angela Merkel pabrėžė, kad tai būtų neįprasta balkonu stiklinimas kaune, jei ES pareigūnai būtų leidžiama derybų metu, naudoti savo gimtąją kalbą, pranešė LETA.

“Jei aš teisingai informuoti, kiekvienas yra leidžiama kalbėti savo kalba, ir, kaip M. Barnier yra Prancūzijos pilietis, tai nėra neįprasta, kad jis kalba prancūziškai, nes aš kalbu vokiečių,” sakė kanclerė.

Škotų užimtas

Portalo delfi.lt jau pranešė, kad škotų, kurie daugiausia slopinantis Brexit balsavo už apsistojimą, Ministras Pirmininkas Nikola Strerdžena paramos preparatai antrą referendumą.

Latvijos ambasadorius lituoti interviu su portalo Diena.lt sakė, kad tai yra vidaus reikalas britų, o dabar galiu tik pakomentuoti viešai prieinamą informaciją.

Kaip pranešė portalo ES stebėtojų, Škotijos premjeras sakė, kad nori pasiekti vadinamąjį šviesos Brexit kuri leistų Škotija atidžiau ekonominius su Europos Sąjunga.

Kaip jau jis pranešė, kad Mėja nori susitikti su regioniniais lyderiais aptarti savo pageidavimus ir reikalavimus. “Mūsų didysis sąjunga praeityje buvo mūsų klestėjimo pagrindas, ir tai taip pat labai svarbu, kad mūsų sėkmės ateityje”, jis paskelbė, kad Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę.

Savo ruožtu, politikos analizė vidutinio Politinė praneša, kad ES lyderiai pasirengti, o ne lengvasis ar sunkusis Brexit bet purvinas (purvinas). Užkulisiuose politikai perspėjo ruoštis kad dvejus metus dar nepasiekė susitarimo dėl britų pasitraukimo, žurnalas pranešė.

Be to, publikacija parodė, kad, nors oficialiai oficialus paskelbė, kad sąlygos dar nėra kalbama, ir kad visi duomenys yra saugomos “ant stalo”, neoficialiai manoma, kad Mėja, pabrėžiant britų norą apriboti laisvę ES darbo jėgos pašarų sau yra “išprovokavo sunkiųjų Brexit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *