Rusija: Kamčiatka bus penkių žvaigždučių Chalet Hotel

Kamčiatka pusiasalis pradeda statyti penkių žvaigždučių viešbutis. Italijos verslininkų grupės parengti reikiamą projektą.

Jaukus viešbutis bus pastatytas Petropavlovsk mieste. Aptarti projekto detales, kad artimiausioje ateityje ateis iš Italijos verslininkų delegaciją, sakė Kamčiatkos Teritorijų Aleksejus Kuzmitsky gubernatorius.

Vadovas regione tik grįžo iš darbo kelionę į Pietų Tirolio – Italijos Bolzano provincijoje, kur Kuz’mitskii susipažino su turizmo infrastruktūrą ir technologijas, kurios naudojamos organizuojant slidinėjimo kurortuose. Būtent šioje provincijoje, įsikūręs Šiaurės Italijoje, slidžių turizmas yra pagrindinis pajamų šaltinis.

Tai pakankamai didelis investicinis projektas – sakė Aleksejus Kuz’mitskii. – Mes sinchronizuoti ją su projekto rengimo sporto ir poilsio kompleksas dėl biatlono Forest pagrindu susieti visa tai į vieną sistemą.

Sistema turėtų atsižvelgti ne tik slidinėjimo infrastruktūrą, bet ir susijusias paslaugas: viešbučių, stovyklaviečių, restoranai, kavinės, pramogų centrai ir dar daugiau. Be to, projektas turi vieną logistika.

Kamčiatka turi didelį turizmo potencialą ir klimato sąlygos leidžia plėtoti žiemos sporto ištisus metus. Prieinamumas balneologinis išteklių prisidėti kuriant SPA kurortų. Taigi, Kamčiatkos regione, yra visos prielaidos sudėtingų investicinių projektų turizmo srityje įgyvendinimo, leidžianti sujungti ekstremalaus sporto ir poilsio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *