Savaitės biuras: Amsterdamas

Rūpinimasis darbuotojų – raktas į sėkmingą plėtrą bet kokio verslo. Tai yra nuomonės lyderiai įmonės NUON, An energetikos srities ekspertas. Todėl keletas darbuotojų, negali būti pakankamai vietos – 27.000 kvadratinių metrų. Metrų darbo vietos savo žinioje. Tai nenuostabu, kad darbas dėl architektūros meistrų HEYLIGERS Dizainas Projektai biuras buvo atliktas kiek 15 mėnesių dizainą. Pagal rezultatus ir vadovybės ir darbuotojų, ir net mes galime su jumis matyti, kad ji buvo verta laukti taip ilgai judėti.

Įspūdingas, universalus ir patogus erdvė pranoko visus lūkesčius. Be to, biuro srityse, susitikimų kambariai ir biurų vadovai, yra telefono būdelė iš praėjusio amžiaus, erdvus restoranas, kur kiekvienas darbuotojas gali atnaujinti ir tęsti darbą su nauja jėga.

Dėl malonaus ir trumpą laisvalaikio jeigu espresso bare, kur darbuotojai gali eiti aptarti naujienas ir įmonių “paskalas”. Tiems, kurie nori praleisti savo laisvalaikį naudingai, ties bibliotekoje šalinimo yra. Lyderystė nepamiršo apie tuos, kurie tik norėtų apmąstyti ir taip įgyti naujų jėgų. Taigi jiems buvo sukurta poilsio zona su “gyvai” sienos žiedų. Visi šie naudingi ir svarbūs vietos yra ant šeštame aukšte, o tai savo ruožtu yra dekoruoti įvairių spalvų schemas. Pažvelgus tokių darbo sąlygų, gali būti tiksliai nesijaudinti dėl energetikos pramonės darbuotojų gerove.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by